problemi s kola maska

  • 965
  • 8
prawq si kola maska na celiq triygylnik i to pri kozmetik. sled towa oba4e mi se poqwqwat 4erweni to4ki, pyp4ici, zashtoto kosyma raste podkojno. ima li nqkakwo sredstwo ili krem za da se premahnat?
Виж целия пост
# 1
 И аз имам същия проблем. Но повече подкожни ми се появяват , като ползвам епилатор. За това се реших ,ща-неща, през определено време да си ги бръсна.И трябва често кожата да се ексфолира.
Сега пак си правих кола, да видим какъв ще е зашеметяващия ефект като тръгнат да никнат ...  #Crazy
Виж целия пост
# 2
I az имам подобни проблеми. от честата употреба на епилатора сега имам доста подкожни и незнам как да ги махна - точно в бикини зоната са.
Иначе бих ви препоръчала един уред - Babyliss електролиза. Минавате първо с него и после кола маска - болката намалява малко и този уред унищожава корените на накои косми. така след дълга употреба те значително намаляват. Но трябва постоянство - не става от един -два пъти. Става за цялото тяло Simple Smile
аз съм доволна, но наистина трябва постоянство.

Успех!
Виж целия пост
# 3
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=86170.120

тук са изброени някои продукти за врастналите косъмчета

Успех с проблема  bouquet

ПП: миналата година имаше цяла темичка за това, потърси я с търсачката, мисля че беше "Керапил на Лед" инли нещо от сорта
Виж целия пост
# 4
Точно Kerapil на LED е, ама някой да каже има ли действително ефект от него. И  не мен ми се врастват косми.
Виж целия пост
# 5
Ами аз от снощи го почнах и ще ви кажа резултата! Wink
Виж целия пост
# 6
mnogo blagodarq, zapisala sym si i posle shte se otprawq kym 1wata apteka, a wpe4atleniqta posle Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Много е гадно, аз нямам възножност за някакви специални кремове и козметик, но достатъчно търпение и добрата стара пинсета вършат идеална работа, даже няма малки пъпчици и враствания, както когато ползвах епилатор. Малко е трудоемко, но какво да се прави...налага се Wink
Виж целия пост
# 8
Момичета, като си направите кола на триъгълника се намазвайте първите вечери с ихтимол. Струва 1,50лв. и помага. Малко е гадничко, защото мирише и изглежда като асвалт, затова си слагайте старо белъо, за да не си изцапате новото. Успех.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия