Каква е цената на

  • 975
  • 10
.....куклите Baby Born - нормална кукла за возене в количка от същата марка, Baby Born?
Виж целия пост
# 1
http://comsed.net/site/index.php?s=index&pu=1
Това е само ориентировърчно
Ще зарадваш малката с нова кукла ли? Flutter
Виж целия пост
# 2
116 лв. +  Money Money Money за аксесоари  Tired



Виж целия пост
# 3
http://www.igra4kite.com/default.php?cPath=146_4&osCsid=950a … 88978b29c9336b58c
Виж целия пост
# 4
Уау, каква цена  Grinning
Минала седмица взехме за подарък абсолютно същата кукла за $38.

Ако имаш познати в Европа, нека проверят и там, едва ли ще е с по-различна цената, а и поне няма да плащаш двойно.
Виж целия пост
# 5
Кошницата за носене на таз кукла струва колкото за истинско бебе, дрешките също гонят цените на тези за "живите" бебета.....
Виж целия пост
# 6
Кошницата за носене на таз кукла струва колкото за истинско бебе, дрешките също гонят цените на тези за "живите" бебета.....

Имам и по-евтинки красоти за беба  Whistling
добре, че каката още не се 'светнала' и търпи по-обикновени кукли, когато изобщо ги ползва  ooooh!
Виж целия пост
# 7
Лио, не се хващай на хорото... От личен опит говоря. Изобщо не играе с нея, но редовно ме врънка за аксесоари /не, че ги купувам, де/.
Имитациите на Бейби борн са много добри, като имат и съответните аксесоари. От Марсел съм купувала много хубави обувки /май за 6 лв./ и комплекти дрешки /по 5 лв/. А като видях какви хубави имитации на Бейби борн има /за около 30 лв/  направо ми  Sick. Съвсем същите са.
Виж целия пост
# 8
Момичета, много ви благодаря за отговорите.
Съжалявам за късното ми включване.
Сега да ви кажа за какво става дума.
Бабата на Ади и купи Количка от тази марка за РД. В смисъл Ади ще си я получи на РД.
И в магазина продавачката питала майка ми- Ъ-ъ, госпожо, вие каква кукла ще возите в нея Laughingс лека ирония.
Аз умрях да се хиля като научавам историята.
Аз ако бях щях да отговоря - Не е ваша работа, или дъщеря ми ще вози в нея Моя кукла на близо 30 години в много запазен вид Mr. Green
Та количката ОК, ама сега продавачката пуснала мухата за кукла Mr. Green, но толкова пари за такава кукла никога няма да дам просто, както пише Лекси предполагам , че в Марсел има  Laughingдостойни кукли Mr. Green да бъдат возени в  Mr. Green'луксозната' Mr. Greenвозило Mr. Green
Виж целия пост
# 9
 Shocked Божеее, какви цени!
Понякога си мисля, добре че имам момчета. Топка, количка... то направо ефтинийка.

Лиорена, по-добре истинско бебе, вярно ще позакъснее с няколко месеца подаръка за РД-то Wink.
Виж целия пост
# 10
Лиорена, по-добре истинско бебе, вярно ще позакъснее с няколко месеца подаръка за РД-то Wink.

хи хи Mr. Greenами да, то май си е така, тя тая количка в разгърнат вид не съм я видяла още, ама горе-долу става за истинско бебе Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия