С какви... чехлички ходите у дома?

  • 8 246
  • 138

Анкета

С какви... чехлички ходите у дома?

Опции:

* Гласуването приключено: чт, 20 апр 2006, 18:05

С какво ходите вкъщи?  Party
Доскоро ходех с кожено сабо "Ромика" (ако се сещате са какво става дума), но последното вече на нищо не прилича, а никъде не продават вече такова.
Я да видя вие с какво се разхождате у дома, та белким намеря нещо подходящо.  Grinning
Виж целия пост
# 1
аз си имам едни страшни пантофки за зимата-сини с овце..много мекички и пухкави..а лятото си ходя или с джапанки с пръстче или боса-защото у нас всичко е ламинат
Виж целия пост
# 2
С най-обикновени оранжеви чехлички с пух. Поне няма да ми омръзнат - късам и сменям.
Виж целия пост
# 3
Кожени отгоре с коркова подметка....много здрави, могат да се мокрят, не миришат. От 7 години само това нося, последната година втори чифт.
Виж целия пост
# 4
Имам си три чифта и си ги сменям  Wink едните са най-обикновени пантофки, другите са черно - червени с надпис Princess и с две сърчица - мекички и още едни розови пухчета, като крачето на патенце са - широчки Mr. Green
И трите са ми еднакво удобни Peace
Виж целия пост
# 5
Моите са розови прасета , много меки и удобни , подарък от мъжа ми , много са сладки , ама само за зимата , лятото с отворени удобни чехли се чуствам най-добре!
Виж целия пост
# 6
Ходя по чорапки, а зимата си слагам терлици, защото краката са ми много студени. Confused
Виж целия пост
# 7
С такива


Извън майтапа - с едни меки чехли в разнообразни цветове.
Виж целия пост
# 8
Зимата с пантифи,а лятото с чехли.
Виж целия пост
# 9
 с едни меки чехли в разнообразни цветове.
 Peace
Виж целия пост
# 10
С джапанки, но винаги хубави, защото евтинките миришат кофти от продължително носене! Обикновено с мъж ми си купуваме по намаленията 2-3 чифта един модел-последно си взехме на Асикс и О'нийл-много удобна работа:)
Виж целия пост
# 11
Имам 3 чифта двата са с пухчета и сърчица подарък от мъжлето и едни подарък от баба.
Виж целия пост
# 12
Кожени отгоре с коркова подметка....много здрави, могат да се мокрят, не миришат. От 7 години само това нося, последната година втори чифт.
Аха! Хванах ли те!  Mr. Green И откъде се снабдяваш с такива?   bouquet
Виж целия пост
# 13
Обувам чехли или пантофки само в банята/тоалетната и на терасата.
Иначе ми е навик да си шляпкам боса и зиме и лете  Flutter
Виж целия пост
# 14
Чехли с пухчета, с токчета, небесносини, розови, бежови....
Трябва да спра да купувам "домашни" обувки.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия