Имам един въпрос за сокчетата

  • 639
  • 11
Ние сме на 4 месеца, 2 седмици и 4 дни.Пием си сокчета отдавна, на ден и давам по 60-70 мл., но проявява желание за още.Мога ли да и давам и по повече? ooooh!
Виж целия пост
# 1
Аз давам по 100 мл на ден като го разделям на 3-4 приема.
Виж целия пост
# 2
Може  Peace
Виж целия пост
# 3
Педито беше казала, че за вашата възраст е нормално по 140мл.
Виж целия пост
# 4
Благодаря ви, защото ми бяха казали , че не е хубаво да давам повече, а буболечката се сърди и иска още. Simple Smile
Виж целия пост
# 5
На 4 месеца не повече от 40мл сок
Даването на големи количества сок, което не е съобразено с възраста на детето може да причини стомашни  разстройства
Виж целия пост
# 6
Педито беше казала, че за вашата възраст е нормално по 140мл.



 Shocked
Твойта педи да не се е объркала нещо  #Crazy
Виж целия пост
# 7
Благодаря ви, защото ми бяха казали , че не е хубаво да давам повече, а буболечката се сърди и иска още. Simple Smile


Много хубаво са ти казали  Peace
Това, че детето иска, не значи, че трябва  Wink
Виж целия пост
# 8
Педито беше казала, че за вашата възраст е нормално по 140мл.



 Shocked
Твойта педи да не се е объркала нещо  #Crazy

При това много се е объркала. Правилото е възрастта на детето в месеци х 10, това ще рече, както Донибони е казала, не повече от 40 мл.
Тя и моята искаше...а и още колко работи дето не трябва е искала ...
Виж целия пост
# 9
Пробвай да даваш плодово пюре, а не сокче. Пюрето не е толкова дразнещо за стомахчето. На запад чист сок не дават на децата до 1год, какво остава за малко бебе Rolling Eyes Сокът е силн киселинен и се препоръчва да се разрежда с вода 1:1 при деца до 3години.
НЕ И ДАВАЙ МНОГО СОК. Давай пюренца или направо домашно пасиран пресен плод - това е най-доброто! Wink
Виж целия пост
# 10
И аз като Nellie давам цели или настъргани плодове- колкото иска  Peace
Виж целия пост
# 11
 Ако детенце няма проблем може да му даваш. На нас акото ни става тъмно зелено когато прекалим със сокчетат и понякога имаме колики за това и давам по молко.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия