Мами помагайте- високо кръвно с моменти на задушаване и нервно напрежение

  • 4 581
  • 14
Здравейте, моя приятелка от 2-3 седмици е с такива симптоми, обиколи доста доктори , пи доста успокоителни и хапчета за кръвно и все още и е зле.на 26 г е, работи в напрегната обстановка, с много злобни колежки, без гадже е от 3-4 м и сама в София.Което според мен е от значение.Правиха и всякакви изследвания и всичко е нормално.Много е изплашена, едва ходи на работа, няма и 1 ч да се чувства добре.На ръба е на нервна криза, не и се живее и такива неща говори вече.
Някой да е имал такива проблеми и дад аде съвет за доктори и всяка информация по темата, ще е добре дошла!!!
Благодаря Ви за пореден път!
Виж целия пост
# 1
Може би невролог. Разговор с психолог също ще й е от полза. Да намали малко темповете.
Виж целия пост
# 2
Фактът,че изследванията на приятелката ти са нормални и не показват наличие на физическо заболяване,говори,че проблема трябва да се търси на друго място.Ти много правилно си описала всички фактори,които неименуемо оказват негативни последствия върху организма и повишават стреса-работата,липсата на приятел и т.н.Вероятно тя е по-емоционален човек,а и регира с проява на физически симптоми.Една консултация с психолог може да бъде от полза.Стресът и напрежението се повлияват добре и с активна физическа дейност.Щом си и приятелка-предлагай компанията си,за да не се чувства самотна.
Виж целия пост
# 3
Дайте съвет за добър невролог и психолог, моля.Опитвам се да и поматам, поне през деня по кю-то, но вечер не мога, с малко дете съм, тя  не иска да рискува да шофира от тях до нас всеки ден, пък и е и неудобно да ни притеснява!
Виж целия пост
# 4
Трябва да си направи изследване на щитовидната жлеза, на бъбреците, на сърцето.Ако всичко е нормално и се касае до стрес може да пие успокоителни чайове- има ги в аптеките, глог на хапчета/кардиплант/, глог, мента и валериана. Хубаво е да се консултира и с кардиолог за правилно лечение на високото кръвно налягане.
Виж целия пост
# 5
predi 8-9 god.imah seriozni problemi s nervite! pomogna mi dr.Zekin,strahoten nevrolog koito raboti v transportna bolnica.spored men va6ata priatelka ima problemi s vegetativnata nervna sistema.neka se svarje s nego i napravi konsyltacia!pri problemi s tozi vid nervna sistema organite ne boledyvat a yse6taniata sa takiva! az vdigah kravno,poly4avah tahikardia(mnogo silno sarcebiene) zady6avah se,imah strah ot hora i zatvoreni prostranstva,posiniava6e mi ystata....i o6te kakvo li ne.Yspeh!
Виж целия пост
# 6
Препоръчвам да отиде при класически хомеопат или да пробва с есенциите на Бах
Успех
Виж целия пост
# 7
Homeopaty Peace
Виж целия пост
# 8
аз бих я посъветвала да си вземе малко отпуска и да смени местонахождениетоси Peace
да отиде на почивка,да ходи на гости,да се среща с приятели,
абе да се повесели малко докато и се отпусне душицата,
и после пак леко-полеко да се върне към сивото си ежедневие и да си хване ново гадже Praynig

успех  bouquet
Виж целия пост
# 9
При мен беше така следствие стрес.Обаче аз бях с ниско кръвно сърцебиене и задушаване .Правих всякакви иследвания оказа се че е на нервна почва .Отидох на невролог изписа ми леки успокояващи но ги пих в продължение на месец сега съм по добре и почти не взимам лекарства.Така че според мен непременно да отиде на невролог.Наистина тези кризи са кошмарни .
Виж целия пост
# 10
Това ми прилича на нервно-психическо растройство Thinking
Мога да ти дам координати на др ЕкатеринаЧамборлийска-хомеопат-психолог, ако има интерес ми пиши на лични Simple Smile
Виж целия пост
# 11
А щитовидни хормони и анттела изследвалали е?От това което чувам кан.то симптомии ми прилича на хипертиреоидизъм Embarassed,не е шега да си изследва и това преди да хукне и по психолози.
Щитовидната жлеза освен физиологически дава и емоционално психически отражениея.Поне при мен беше така...........
Виж целия пост
# 12
Доколкото знам си изследва и щитовидната и там всичко е ок.Но ще и препратя това, което споделяте и тя да решава.Благодаря ви отново на всички откликнали.Целувки на бебоците Ви!
Виж целия пост
# 13
Доколкото знам си изследва и щитовидната и там всичко е ок.Но ще и препратя това, което споделяте и тя да решава.Благодаря ви отново на всички откликнали.Целувки на бебоците Ви!
Прочети тази статия
и най-вече коментарите към нея - цял форум са.
Виж целия пост
# 14
Аз докато ходех на работа вдигах високо кръвно. Правих си какво ли не изследвания и се тъпках с най-различни лекарства. Направо се чудех като забременях как ще си износвам детето. Чудеха се и лекарите с мен. Обаче излязох в болнични (т.е разкарах се от невротичния си шеф) и започнах по веднъж на ден да ям една кофичка кисело мляко с колкото мога да понеса начукан чесън - това е бабината рецепта на майка ми за високо кръвно. Да чукам на дърво износих си нормално бременността (а всички знаем колко трудно се износва бременност с високо кръвно) и вече година и 5 месеца не съм вдигала кръвно. Кажи на приятелката си да го дава по-леко с шефа и ако иска да пробва тази рецепта - може и да помогне.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия