Изгониха ни от магазин,защото сме с количка с дете!!!

  • 3 349
  • 46
Мили мами,не ходете в мебелен магазин АРОН!(бившия магазин Аско Деница в Младост)

Преди 2 дена отидохме с моя съпруг и дъщеря ми, която е на 1 год, да купуваме холна гарнитура.
Още от вратата една служителка ни посрещна с думите:"Тук е ЗАБРАНЕНО за детски колички с малки деца.Политика на фирмата!"Попитах я, като няма на кой да си оставя детето как да пазарувам от вас???
Тя вдигна рамене и каза, че все пак не можем да влезем тримата,защото сме с количка с дете!!!
Не знам каква е тази политика на фирмата, но със сигурност няма да пазарувам от тях.  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Виж целия пост
# 1
от същото място и нас ни изгониха преди около 10 дена #Crazy
с колички неможело..... Close .ама аз направих скандал та ми мина бързо
Виж целия пост
# 2
Преди две години и мен ме изгониха от Арон.Не бях с количка,а с двегодишната си дъщеря.Казаха ми че не пускат малки деца,защото " пипат много". Twisted Evil
Виж целия пост
# 3
Е това е нещо, което може да ме изкара извън нерви. Както някой беше писал поподобен повод, защо не сложат табелки "С деца, кучета и сладолед до тук"  Twisted Evil. Ясно, че е политика на фирмата, но на мен ми се вижда като супер тъпа форма на дискриминация.  Интересно собствениците дали знаят за тази "политика"?
Виж целия пост
# 4
Ами да си държат тъпите мебели за себе си, много ги "обичам" такива  Rage не стъпвам в магазина/заведението им ни с количка - ни без  Rage
Виж целия пост
# 5
Мисля, че Метро въведоха тази мода, не знам какво може да се направи, но явно тези случаи ще зачестяват ...
Виж целия пост
# 6
Мисля, че Метро въведоха тази мода, не знам какво може да се направи, но явно тези случаи ще зачестяват ...
Ахам, нас ни изгониха от Метро в събота... и ни изгубиха като клиенти Crossing Arms
Виж целия пост
# 7
Далечко ми е Младост, но ако имам път натам ей така за  спорта ще влезна в тоя магазин  #2gunfire
#2gunfireкакви са тези тъпанарщини, с децата навън!!!! #Crazy
От цялата тая работа Въпросния Магазин губи, не ние, мебели вече има на много места!
Напоследък ми се е случвало именно продавачки/сервитьорки в магазин/заведение да занимават Александър, докато разглеждам или си поръчвам нещо!  Peace
Виж целия пост
# 8
Доста  неприатно, но какво да ти кажа вече нищо не може да ме изненада в тази България, аз наскоро ходих с количка до  Арон в Деница и ме пуснаха /явно жив късмет/ но преди  това  ме изгониха от един детски  магазин където ми обясниха че не можело  да се влиза с  колички. Просто губи магазина .
Виж целия пост
# 9
Стига бе! К'ва е тази политика?
Ние миналото лято ходихме поне 5 пъти до АРОН (но в Габрово) и не само, че никой не ни изгони, но и докато попълвахме договора за мебели ни извадиха един куп играчки и занимавки за детето.... Явно това си е някаква софийска политика....  #2gunfire
Виж целия пост
# 10
Отврат, мислех да ходим там в събота да си вземем един диван разтегателен за детската стая (за баби). Направо нямам думи, какво да направим с бебетата, да ги вържем до дървото при песовете ли smile3514 smile3511 smile3514
Няма да стъпя там
Виж целия пост
# 11
За Метро съм съгласна, там е опасно за деца, обаче за Деница  #Cussing out на нас ни се случи двама яки младежа да ни направят луди за едно левче паркинг  #Cussing out
Виж целия пост
# 12
 ignore2 #Sniper Rage
Виж целия пост
# 13
Възмутена съм! Не влизам вече там! #2gunfire
Виж целия пост
# 14
Ами аз за Метро, до някъде съм съгласна, макар че ми създава известни притеснения. Все пак Метро е магазин за фирми и на едро, независимо, че всеки с карта може да пазарува от там,  но там се пазарува с много големи колички, движат се разни кари, има много хора, но определено не мога да го приема за магазин в които се пазаруват мебели за семейството. Най-вероятно, не може и да седнеш на мебелите, ако не ги капарираш предварително!  #Cussing out
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия