до мацките с дълги коси

  • 2 642
  • 58
как спите? така ми се оплита косата нощем, че сутрин ми трябват поне 20 мин. докато я среша...опитах върzана да спя, но сутрин ме боли главата...как да стане номера?
Виж целия пост
# 1
Аз си реша косата само преди да я мия -2 пъти седмично, през другото време НЕ....а спа като я вдигам нагоре, но не я вързвам....
Виж целия пост
# 2
Спя с вързана коса, но много хлабаво, не се стягам въобще. Мойта коса е доста дълга - до д-то ми стига. Ползвам ластик, но от тези меките, с плат отгоре и то плюшен. Това е единствения начин.
Виж целия пост
# 3
Аз съм с много дълга коса и спя като я навивам на кок, обаче разхлабен.Ластици не ползвам, защото много късат косата - няма значение какви ще са.Като се реша сутрин, навеждам косата надолу, напръскав я с флуид за разресване и реша много лесно.
Виж целия пост
# 4
Просто си я вдигам над главата.
Виж целия пост
# 5
Скоро пусках същата тема  Joy
Виж целия пост
# 6
Аз я разресвам хубаво и я сплитам на плитка.
Виж целия пост
# 7
Скоро пусках същата тема  Joy

къде е, че аz нищо не можах да намеря
Виж целия пост
# 8
Аз съм с много дълга коса и спя като я навивам на кок, обаче разхлабен.Ластици не ползвам, защото много късат косата - няма значение какви ще са.Като се реша сутрин, навеждам косата надолу, напръскав я с флуид за разресване и реша много лесно.

какво е флуид zа раzресване? Embarassed
Виж целия пост
# 9
вдигам я нагоре и така спя  smile3521 е понякога сутрин изглеждам много фешън #Silly
Виж целия пост
# 10
Скоро пусках същата тема  Joy

къде е, че аz нищо не можах да намеря

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=76169.msg1315331#msg1315331

Виж целия пост
# 11
И аз си спомням старата тема. И аз я вдигам над главата си, иначе става лошо. Понякога и я връзвам, но рядко.
Виж целия пост
# 12
Просто си я вдигам над главата.

И аз! Peace
Виж целия пост
# 13
Спя вързана.
Виж целия пост
# 14
И моята коса е доста дълга и спя вързана,но хлабаво.Иначе ми пречи.Реша е само ,когато е мия.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия