След теста какво следва?

  • 1 775
  • 24
Момичета, какво да направя след като видя двете чертички? Кога да отида на лекар, женска консултация, изследвания и т.н.  Embarassed Не искам да повтарям грешките си от незнание от миналия път. Cry
Виж целия пост
# 1
Ако е + теста, плодно сакче ще се види  някъде около 10 ден от закъснението.С вагинален ехограф ще видят къде  е-дали си е на мястото, дали жълто тяло има и т.н.Успех.
Виж целия пост
# 2
Миналия път лекарката ми каза да изчакам да мине 10-12 г.с. и тогава да отида на ехограф и т.н. В 9 г.с. направих спонтанен аборт по медицинска причина. Ако знаех, веднага щях да отида на ехограф и там щеше да се види проблема, но като слушам и изпълнявам... Sad
Виж целия пост
# 3
Ще отидеш на 10 ден от закъснението-, не в 10г.с.-тогава ще се види плоден сак.После ще те викнат на няколко пъти-за сърчице и за аномалии ранни-щом си имала и аборт в 9г.с.
Виж целия пост
# 4
Миналия път лекарката ми каза да изчакам да мине 10-12 г.с. и тогава да отида на ехограф и т.н. В 9 г.с. направих спонтанен аборт по медицинска причина. Ако знаех, веднага щях да отида на ехограф и там щеше да се види проблема, но като слушам и изпълнявам... Sad
Егати лекарката  Crazy И ако недай Боже си имала като мен извънматочна, какво щеше да стане? Ама много ги бива да дават тъпи съвети, все изхождат от това, че няма да се случи нищо лошо  Crossing Arms
Пенелопа ти е казала много правилно - чакаш 10 дни и отиваш да те видят: къде е бебчето, добре ли се вижда всичко, после ще те викнат след още 10-на дни да видят пулс и живо ембрионче и тогава, според твоя конкретен случай, ще преценят какви прегледи са необходими по-нататък.
След като веднъж си имала аборт, ще искат да те следят по-начесто.

Успех  Hug
Виж целия пост
# 5
Е, в моя случай плодчето не е имало сърдечна дейност, било е кухо яйце, което е изтекло. Затова сега ми е притеснено и искам да съм по-информирана за следващия път, стига да успеем, защото от няколко месеца нещо не се получава.
Виж целия пост
# 6
Гигилче НЕ чакай 10 г.с. иди и като за начало си направи един кръвен тест и най-важното потърси си кадърен лекар, че за този нямам думи.........

Дано всичко е наред този път.
Успех!
Виж целия пост
# 7
Кръвния тест сега ли да го направя или като забременея? А таткото да си прави ли някакви предварителни изследвания?
Виж целия пост
# 8
Кухото едва ли ще се повтори, спокойно.Отивай след няколко денана ехо-то-да се види къде се е загнездило.После ще чакате сърдечна дейност и според това ще се действа.
Виж в библиотеката има за кухо доста.Таткото няма какво да прави.
Ама ти още ли не си видяла двете чертички-аз реших,че ги има вече...преди да забременееш можеш цитонамазка да си пуснеш например.Но специално заради кухо  няма какво да правиш предварително.
Виж целия пост
# 9
Ох, миличка, аз помислих че си вече бремнна.
След като забременееш, тогава ще направиш кръвен тест за да се потвърди бременността. А по данните от кръвният тест, също може да се съди дали бременността се развива или не.

А като видите двете чертички, таткото не е нужно да прави абсолютно никакви изследвания Wink

От колко месеца пробвате за бебче, след първия ти аборт?
Виж целия пост
# 10
Значи, аборта беше в началото на август. Пазихме се 5 месеца и от Нова година действаме отново, но досега нищо не става. А миналия път стана от 1-2 опит.
Виж целия пост
# 11
Ами за сега няма нужда от претиснения, не е минало много време.
Но ако решите да тръгнете по изследвания, непременно трябва двамата да започнете.
Успех!
Виж целия пост
# 12
Взимай фолиева киселина, ако още не си почнала.
Виж целия пост
# 13
Гигилче, отпусни се /или поне опитай/, спри да го мислиш и ще стане. Просто колкото повече се натоварваш психически по темата, толкова по-трудно ще стане. Аз също съм с аборт /missed в 17г.с/, още нямам зелена светлина за бебеправене, но мисля, че когато физически си добре е важно да се успокоиш и отпуснеш. Насила хубост не става, нали знаеш, мила. Желая ти успех.  Hug
Виж целия пост
# 14
аз отидох една седмица след като видях,че теста ми е положителен smile3503
и азко е положителен и твоя Честито  smile3525 и лека бременност
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия