Вместо ФДТ?

  • 1 524
  • 27
Преди време една позната ми показа нещо подобно на ФДТ, с което лицето изглежда свежо и по-блестящо, но не е тежко като ФДТ. 
Много ми хареса тази алтернатива на ФДТ особено за лятото през деня Crazy
Бихте ли ме посъветвали коя марка да избера. Цена - до 15-20 лв.
Виж целия пост
# 1
Да не е било тониран крем?
Виж целия пост
# 2
Да, я сподели какво е това нещо? Интересно ми се струва...
Виж целия пост
# 3
Предполагам , че става въпрос за т.н. мус за лице.Цената му е около13-15лв.Виждала съм на Аvon и на Мейбълин.Като лично аз предполагам,че продукта на Мейбълин ще е с по-добро качество.  bouquet
Виж целия пост
# 4
беше май на Ейвън точно, в тубичка и има леко бежов цвят. Не е ФДТ, а нещо по-леко.
Виж целия пост
# 5
Аз бих ти предложила тониращ крем на Виши, не е толкова по-скъп (15-16 лв. май беше), но върши двойна работа (спестяваш си мазането с две неща Grinning) и е добър наистина. Има го в два варианта - сатенен за суха и нормална кожа и матиращ за смесена и мазна.
Виж целия пост
# 6
http://image51.webshots.com/151/0/43/11/2478043110085601948SxtfuO_ph.jpg
Май питаш за това кремче: Visual Perfection Spf20  Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Май да! Embarassed Hug

Но все пак бих искала да похвалите и други марки козметика.
Това на Виши ще го проверя тези дни какво точно е Wink
Виж целия пост
# 8
http://www.maybelline.com/products/productDetail.aspx?prodid=229
Това е въпросният мус
Виж целия пост
# 9

За каква кожа е?
Виж целия пост
# 10
Аз бих ти предложила тониращ крем на Виши, не е толкова по-скъп (15-16 лв. май беше), но върши двойна работа (спестяваш си мазането с две неща Grinning) и е добър наистина. Има го в два варианта - сатенен за суха и нормална кожа и матиращ за смесена и мазна.

по-скъпичък е - 22-23 лв., за съжаление по аптеките почти няма мостри или пък са само на най-тъмния цвят и това ме отказа да си го купя  Peace
Виж целия пост
# 11
Ползвам го от няколко месеца и съм изключително доволна. Но по-скоро е ФДТ, отколкото тониран крем /продукт/. Прави кожата равна на тен и гладка като порцелан. С чувствителна и на места доста суха кожа съм, но пък в други участъци е склонна към омазняване. Този мус нито ми я омазнява, нито я изсушава, нито пък ми дразни и ми образува пъпки. Много, много съм доволна. Върху него задължително мацвам с четка малко пудричка, после руж и ефектът е наистина забележителен. Такъв не съм постигала с никой друг ФДТ преди този.
Виж целия пост
# 12
Аз ползвам на AVON VISUAL PERFECTION SPF 20 и съм много доволна.Съчетава се добре с тена на кожата ми и й придава лек,деликатен цвят.В момента дори е с намалена цена- 9.50 лв. за 50 мл.
Виж целия пост
# 13
Тъкмо щях да пускам тема за тониращи кремове.  Grinning
Сега ползвам един тестер на Ив Роше, освен че тонира, има фини блестящи частици и кожата сияе. Flutter
Кажете , моля, на кои други фирми има тониращи кремове!
А като ФДТ ли трябва се почиства?
Виж целия пост
# 14
Карен, напиши, моля те, наименованието на този тониращ крем, чиято мостра ползваш. Благодаря ти!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия