търсим провирон

  • 3 736
  • 11
момичета здравейте. вчера бяхме на доктор. на 11 ден имам фоликул 16 мм, но на мъжа ми му изписаха провирон . лекарката ми обясни че са го спряли от производство, но някъде все още можело да се намери. какво ще кажете? къде мого да го намеря според вас?
Виж целия пост
# 1
здравей
провери в Аптечната лига в кв.Дианабад
Виж целия пост
# 2
Като дадох търсене в нета ми даде един адрес за търфовия на едро с лекарства, в чийто ценоразпис го има. Звънни им. Ето сайта
http://www.libra-ag.com/display.php?page=wellcome&sub_page=14&nom=med
Виж целия пост
# 3
Миналия месец и аз се поинтерисувах и в аптеката от която си купуваме постоянно лекарствата се обадиха до склада на Либра, но се оказа, че от миналата година изобщо няма внос на това лекарство. Ако все пак намериш, ще съм ти благодарна да пуснеш инфо от къде мога да си поръчам и аз.
Късмет!!!
Виж целия пост
# 4
лошото е че съм от хасково
Виж целия пост
# 5
момичета някой ако случайно има някакво остатъчно количество съм съгласна да го купя
Виж целия пост
# 6
Както вече писах в другата тема провирон може да купите от Турция,в България съм търсила в много градове, но за съжаление не открих, не го внасят вече.
Виж целия пост
# 7
Наистина още от миналата година не се внася в БГ.
Освен в Турция, може да се намери в Гърция и Германия.
А по принцип Провирона се пие по схема няколко месеца. Та не знам на теб щом ти е 11 ден от цикъла дали има смисъл да се пие сега.
Виж целия пост
# 8
той не е за мен а за съпруга ми
Виж целия пост
# 9
Знаем че е за съпруга ти,но провирона се пие по схема 2-3месеца,така че ще ви трябват доста опаковки от хапчетата.За колко време ви е изписан и по каква схема ще го приема съпруга ти?
Виж целия пост
# 10
Провирон няма никъде, но има омнандрен все още. Неудобното е, че са инжекции обаче.
Виж целия пост
# 11
Ае момичета какви са тези стероиди от вас - Омнадрен,Провинон,след малко и Бионабол и Дека-Дураболин ще искате!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия