25 кашона с пюрета Хип-какво да ги правя?

  • 1 635
  • 20
На мъжа ми му дадоха 25 кашона с пюрета и каши на Хип,но с изтичащ срок края на април,но му казали че няма проблем ако се използват още 6 месеца.Дали наисина няма проблем или е опасно?
Готова съм да подарявам стига да няма проблем.
Виж целия пост
# 1
Леле мименце блазе ви .  Те така си раздават като мостри и подаръци на лекари и прочие. Ами раздавай на познати ,то че може още време може ,но все пак 6 месеца newsm78. Давай ги на бебенца  и хапвайте и вие че до два месецада ги няма Laughing
Виж целия пост
# 2
Щом не ги искаш, и са в срок на годност, дай ги в дом. Там ще ги излапат дечицата бързо.
Виж целия пост
# 3
Щом не ги искаш, и са в срок на годност, дай ги в дом. Там ще ги излапат дечицата бързо.

И аз това щях да те посъветвам. Свържи се с Двийението на Бг майки - по-горе във форума.
Виж целия пост
# 4
На мъжа ми му дадоха 25 кашона с пюрета и каши на Хип,но с изтичащ срок края на април,но му казали че няма проблем ако се използват още 6 месеца.Дали наисина няма проблем или е опасно?
Готова съм да подарявам стига да няма проблем.

можеш да подариш на бебета от домовете за сираци, мисля в перник има такъв дом

обърни се към lavender за повече информация
Виж целия пост
# 5
И в София има - в Лозенец, за деца от 0 - 3 години.  Аз съм сигурна, че пюретата още дълго няма да се развалят, но, все пак 25 кашона - май е най-добре да ги дадеш там. Ще им бъдат от полза.
Виж целия пост
# 6
Щом не ги искаш, и са в срок на годност, дай ги в дом. Там ще ги излапат дечицата бързо.

Те другите вече са го казали, и аз това исках да предложа!  bouquet
Виж целия пост
# 7
И аз да се присъединя към другите момичета, че в някой дом за дечица ще им се зарадват много Peace
Виж целия пост
# 8
Mimence,ами дай адреса или имейла да пишем писмо до производителя дали наистина могат още 6 месеца да се използват.А иначе идеи са ти дали момичетата вече,хубаво е да попитаме за тази +6 месеца годност.
Виж целия пост
# 9
По принцип на всички хранителни продукти трайността е с голяма резерва, да не стават грешки. След тази дата просто не могат да се продават, естествено. Като става дума и за консерви проблемът е никакъв. Помня, преди години купих за кучето от магазин за кучешка храна желиран език с изтекъл срок преди няколко дена - накрая ние го изядохме, защото беше супер  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 10
Дай ги в движението на БГ мамите за да ги разпределят по домовете с бебета и теще ги изпапкат в срок  Mr. Green все пак 25 кашона  newsm78 колко бурканчета са това
Виж целия пост
# 11
Това е списъка на домовете в София и Софийска област
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=88405.msg1538950#msg1538950
Виж целия пост
# 12
И аз бих ги занесла в някой детски дом за нуждаещите се дечица
Виж целия пост
# 13
Оставете си за вас необходимото количество. А за останалото - и аз ще се присъединя към другите мами - дайте ги на Дом за дечица.
Виж целия пост
# 14
По принцип на всички хранителни продукти трайността е с голяма резерва, да не стават грешки. След тази дата просто не могат да се продават, естествено. Като става дума и за консерви проблемът е никакъв. Помня, преди години купих за кучето от магазин за кучешка храна желиран език с изтекъл срок преди няколко дена - накрая ние го изядохме, защото беше супер  Joy Joy Joy

 rotfImao
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия