страх

  • 1 382
  • 36

до 4 месец не знаех че съм бремена водех нормален начин на на живот събирах ме се с приятели , пийвахме по 1 2 питиета , пъшехме , танцувахме а сега в 36 седмица и цялата бременост е в постоянен страх за бебо. даже плача и се моля всичко да е ок.незнам дали това няма да има последствия.незнам и как да се успокоя , немога да спя , а само мисля. искам го това бебче и вече много го обичам.
Виж целия пост
# 1
И аз бях така в началото, нищо й няма на дъщеря ми.
Лека бременност  Peace
Виж целия пост
# 2

 Не се притеснявай,щом си стигнала до тук,значи всичко е наред ! Успех и не се притеснявай,всичко ще е ок !


Виж целия пост
# 3
Не се притеснявай мисла всичко ще е наред, ако е имало нещо досега да се е видяло. Hug
Виж целия пост
# 4
           Най-доброто за твоето бебче в момента е твоето спокойствие. Няма страшно, и аз мисля, че ако е имало нещо до сега да се е видяло. Горе главата, леко бременеене и раждане.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 5
Не се притеснявай мисла всичко ще е наред, ако е имало нещо досега да се е видяло. Hug
Peace
Виж целия пост
# 6
 Тревожиш се излишно,даже трябва да те радва факта ,че първите най-тежки 4 месеца са ти минали неусетно.Лека бременост,все такава Hug
Виж целия пост
# 7
Успокой се,нали си ходила на прегледи,ако е имало проблем е щяло да се види според мен.Бъди спокойна и се радвай-вече си на финала Peace
Виж целия пост
# 8
Как така не знаеше че си бременна до 4-ия месец? Предполагам че след това си направила всички необходими изследвания,като и ехографски прегледи,които да покажат дали има нещо нередно. Мога само да кажа да се опиташ да запазиш спокойствие,това е най-важно сега,а съвсем скоро ще се запознаеш с малкото човече и ще видиш,че притеснениятаса били напразни.Късмет!
Виж целия пост
# 9
Абсолютно същата ситуация.Отидох на преглед,че вече не се търпеше от болки корема.Доктора ме преглежда и казва:”Или е тумор или си бременна.Бегом на 3D ехографа.”И кво да видя там?Едно човече размахва ръце.Ужас.Как можах да съм такава патка и да не разбера?Ами сега?Бях 5 месец.Обясних на доки колко алкохол се е изпил лятото по купони и почивки и колко мастер бокса с цигари съм изпушила  Laughingа той невъзмутимо каза:”Я споко.Всичко си му е наред.Всичко си има.”
Е, повярвах чак като се роди. Mr. GreenЖив и здрав да си ми е.
Успокой се и при теб всичко ще е ОК,повярвай ми. Hug
Виж целия пост
# 10
Тревожиш се излишно,даже трябва да те радва факта ,че първите най-тежки 4 месеца са ти минали неусетно.Лека бременост,все такава Hug
Да, има къде по големи страхове.
А и ако всичко друго е на ред...
И на други се е случвало!
Аз например мисля, Ако цяла бременност, например, не пушиш, и после пак ги подкараш и пушиш край детето, му вредиш не по малко!

Така че, мисли вече за бъдещото му здраве, възпитание и т.н. Миналото не можеш да поправиш!
Виж целия пост
# 11
Мила,не се притеснявай.Щом всичко е наред.Наистина сега е по-важно да си спокойна. Hug
Виж целия пост
# 12
И аз бях така в началото, нищо й няма на дъщеря ми.
Лека бременност  Peace
и при мен беше така.все пак никой неможе да знае за бебо още от деня на зачеването му и да промени навиците си веднага.
бъди спокойна и се наслаждавай на бременноста си  bouquet
Виж целия пост
# 13
Дотук щом си стигнала... вече имаш право САМО на положителни мисли Two Hearts
Виж целия пост
# 14
Дотук щом си стигнала... вече имаш право САМО на положителни мисли Two Hearts

Точно така!Усмихвай се и се радвай на това ,което ти се случва!Най-хубавото винаги предстои!  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия