Бебешки въпрос при слагане на памперс

  • 1 188
  • 26
Здравейте на всички   Hug
Наскоро ми се роди бебенцето baby_neutral, момченце е и се казва Владислав Heart Eyes . Всичко е наред ( само дето нямам достатъчно кърма и го дохранваме, ама за този проблем ще питам по нататък  Rolling Eyes )
Сега имам следното запитване, когато слагам памперса (ползвам за сега от самата марка Памперс), бабите ми казват да му обръщам чурката нагоре към коремчето, незнаят защо така. Но когато е така обърната когато се напишка, излиза през памперса и мокри дрешките, дефакто ползата от памперса не е голяма, та бихте ли ме посъветвали на каде да я обръщам надолу или нагоре  Embarassed , вие как постъпвате ?
Благодаря предварително за отговорите  Peace
Виж целия пост
# 1
Аз не я обръщам нагоре. Питах док на последната консултация и тя ми каза, че няма нужда да се повдига. Консултирай се и с вашия педиатър.
Виж целия пост
# 2
пу, голям е е сладур малкият Владислав Simple Smile
такова малко пишленце как изобщо ще успееш да го задържиш нагоре или надолу? Simple Smile изобщо не съм мислила да му давам посока аз.
Виж целия пост
# 3
И аз съм на мнение че накъдето си застане натам Hug
Виж целия пост
# 4
В болницата акушерката ми каза на долу,ама чесно казано както застане така Hug
Виж целия пост
# 5
Никога не съм я обръщала нарочно в някаква посока.
Виж целия пост
# 6
ми аз четох в една книга че надоло трябвало...аз пък гледам нагоре да му е, но не държа 100% Wink мисля си, че щом на големите мъже им е по-удобно така сигурно и на бебоците...а като порасне малко бебак накъдето и да го насочваш вече няма да имаш проблем с памперса  явно още са му малко големи...и ги стягай хубаво, че като мръдне 2 пъти и се отпускат - може за това пък да пропускат...


ама мн сладък бееее ...пу, пу, пу Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Мисля,че няма значение.И аз го правех,не знам защо,някой ми каза. EmbarassedНе смятан,че е обосновано медицински и нужно.Поздрави за бебето,да е живо и здраво. Grinning
Виж целия пост
# 8
Аз я слагам нагоре.Също ползвам "Памперс" - до сега проблеми не съм имала.Може би трябва да стягаш повечко лепенките  Hug
Честито бебече   bouquet
Виж целия пост
# 9
В родилния дом ми казаха да я слагам наоре и аз така и право до днес,но сигурно като се върти се размества...сега ползвам памперс гащи и там не гледам как е застанала:)
Виж целия пост
# 10
Надолу,право между крачетата да сочи  Peace
Виж целия пост
# 11
И на мен в родилното ми казха нагоре,но накъдето падне натам  Mr. Green
Виж целия пост
# 12
Честито бебче!   bouquet
А по въпроса: в началото и аз слагах нагоре по заръка на акушерката от Аг-то, но при смяна на памперса тя си беше пак надолу, та затова вече пристанах... Накъдето застане, натам, а най-често това е надолу.
Виж целия пост
# 13
В болницата акушерката ми каза на долу,ама чесно казано както застане така Hug
newsm10
Виж целия пост
# 14
На мен педиатърката ми каза нагоре и така и правя.Аз да си му сложа памперса и после да си се мести на където иска.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия