Аз ли не мога да намеря или.. ?

  • 796
  • 10
Става въпрос за кошара за игра, която да е по-голяма от метър на метър ( фигуративно казано). Confused Обикаляхме и по магазините, гледахме и в нета, всичките тука са някакви направо с размера на кукленско легло. Тази, която имаме в БГ е доста голяма( тя се сгъва и се носи и в чанта, жалко че няма как да си я доснеса) и Калин страхотно си играше в нея, а тези са толкова малки, че като сложиш бебето реално няма място за играчки и къде да се обърне детето. Като че ли ми изглеждат по-пригодени да се използват само за спане, а не толкова за игра. А и са толкова малки, че много се притеснявам дали са стабилни. Калин спокойно си играеше в другата докато стана на година и половина, а в тези според мен едно дете дето подскача като пружина и може да я наклони по-голямо от 6-7 месеца не ми се струва че може да се сложи.
Някой ползвал ли е от тези малките, кажете дали са удобни?
Единствената малко по-голяма която намерих беше пък без възможност за спане ( нямаше второ ниво и дюшече).
Виж целия пост
# 1
Тандури,тук ( в Италия ) поне, травел котовете са за спане а отделно от това има коШарки за игра,в които оба4е не е предвидено да спи детенце. От това,което съм виждала по магазините и тукаШните коШарки обЩо взето са метър на метър.  newsm78
Има едни по_големи,дървени,кръгли, но в момента ми избяга от главата на коя фирма бяха. Ако се сетя Ще ти пиШа пак  Peace
Виж целия пост
# 2
Сега като се замисля не съм виждала по-големи кошарки за игра. Но има едни оградки, с които може да преградите част от стаята, същите като за обезопасяване. Доколкото знам не са скъпи и са лесни за инсталиране.
Вие за новото бебе ли искате да купите?
Всъщност стандартните дървени кошари не са толкова малки. Нашата после ще стане на легло за бебка, че като кошара много не я ползвахме. Малки са пластмасовите -мрежести.
Виж целия пост
# 3
Сега като се замисля не съм виждала по-големи кошарки за игра. Но има едни оградки, с които може да преградите част от стаята, същите като за обезопасяване. Доколкото знам не са скъпи и са лесни за инсталиране.
Вие за новото бебе ли искате да купите?
Всъщност стандартните дървени кошари не са толкова малки. Нашата после ще стане на легло за бебка, че като кошара много не я ползвахме. Малки са пластмасовите -мрежести.

Аз оградките ги видях, обаче баткото ни може да ги отваря, а и аз искам докато е малко да мога да го изнеса в кошарата в задния двор докато примерно баткото си играе, а това с оградките не е много удобно за малко бебе, защото е направо на тревата.  Дървените кошари наистина не са малки, ние имаме от баткото( той я ползва докато не му купихме преди 3 месеца голямо легло, но спокойно можеше да я ползва и до по-късно Simple Smile (то аз се събирам вътре Mr. Green ), обаче аз искам една която е за игра и става и за спане от тези сгъваемите, която да мога да държа на първия етаж примерно докато готвя, за да са ми двамата бандити под око.  Wink С баткото понеже бях самичка пак така правех и е страшно удобно, хем детето не се чувства изолирано, хем ти го наглеждаш като си играе. Да не говорим колко е удобно ако се пътува някъде или се ходи на гости.
Виж целия пост
# 4
Тандури,тук ( в Италия ) поне, травел котовете са за спане а отделно от това има коШарки за игра,в които оба4е не е предвидено да спи детенце. От това,което съм виждала по магазините и тукаШните коШарки обЩо взето са метър на метър.  newsm78

Да, точно това имах предвид и аз.
Виж целия пост
# 5
това го открихме в ибей zа 110 евро иначе ги има в скъпите каталоzи над 200  #Crazy
http://snimka.bg/album.php?album_id=25766&photo=18
Виж целия пост
# 6
Може би нещо такова ще ви свърши работа newsm78, но и то не е особено голямо  - към 50"x50"


От "тип оградка" има най-различни, някои от тях са доста големи.
Виж целия пост
# 7
Точно такава сгъваема ползвахме и ние известно време. Има ги в Toys'R'Us. Продават и стандартни правоъгълни кошарки, които са лесно сглобяеми.
Виж целия пост
# 8
Може би нещо такова ще ви свърши работа newsm78, но и то не е особено голямо  - към 50"x50"


От "тип оградка" има най-различни, някои от тях са доста големи.

Аз да питам идиотски въпрос...ама...Колко е леко това нещо? Защото Калин например обичаше като беше по-голям да се провесва на кошарата, да не се преобърне?
Виж целия пост
# 9
Не знам дали има възможност да се преобърне. Виждала съм го само веднъж у едни не много близки познати.  Най-добре ще е да отидеш в магазина и да си прецениш дали ще ти свърши работа. Казва се Sierra Pack 'n Play SPORT и е на Graco.
Виж целия пост
# 10
Tandoori, виж какво намерих тукplaypen
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия