Маги Фикс

  • 8 782
  • 55

Анкета

Използвате ли Маги Фикс когато готвите

Опции:

Здравейте момичета. Изключително ценно е това местенце тук, до сега съм се включвала само във форумите за мамите и бременните, но мисля, че тук ще открия много интересни неща. Готвенето ми е голяма страст и обичам да експериментирам в кухнята. Интересно ми е дали използате фиксовете на Маги и дали сте доволни от тях. Аз самата съм ползвала почти всички, но най-много ми харесват фиксовете за огретен и пълнени чушки.
Споделете вашя опит, а може и някоя рецептичка  Flutter
Вдъхнових се да пусна анкетата, защото за днес вечерята ни ще бъде огретен.
Виж целия пост
# 1
Много вкусно става с фиксовете.Най-обичам за пилешка кавърма  chef
Виж целия пост
# 2
Не съм ползвала досега- мъжете ми са свикнали вече с готвенето ми и подправките,които ползвам и не съм сигурна, че ще харесат тези фиксове  Wink
Виж целия пост
# 3
Здравей!
Аз използвам само за кюфтета и картофен огретен.Другите не ми допадат!
Виж целия пост
# 4
Добре са направени, особено пилешката кавърма и виненият кебап, но по принцип гледам да не готвя с тайнствени смеси, затова фиксове ползвам рядко - само когато нямам необходимите продукти или бързам.
Виж целия пост
# 5
Аз харесвам пил.каварма и винения кебап.Този за кюфтета въобще не е по вкуса ми, а огретена все едно си сложил върху картофите вегета,бюльон или пикантина-същия вкус става.
Виж целия пост
# 6
ползвам рядко. пробвала съм само за кюфтетата и сметана с гъби. от този за кюфтетата въобще не съм доволна. не виждам какво толкова има в него, дето аз го нямам винаги под ръка - филия хляб и подправки.
сметаната с гъби ми харесва, защото има вкус на топено сирене, което иначе трябва специално за яденето да купувам и злиза по-скъпо.
Виж целия пост
# 7
Ползвала съм само за винен кебап, стана чудесно. По- скоро бих ги ползвала, ако не разполагам с необходимите продукти.
Виж целия пост
# 8
Да.Използвам всички видове.Придават много по-добър вкус и аромат на яденето.
Виж целия пост
# 9
Много харесвам тайната Mr. Green за пилешка кавърма, за кюфтета също я ползвам, за огретен все нямат в нашия магазин и затова веднъж сложих малко от това за кюфтетата на огретена - ами стана супер. Аз понеже съм алко скарана с подравките - имам над 20 вида вкъщи, но така и не се научих кое на какво ядене се слага и тези готовите нещица са ми много любими. Особенно на Маги пилешките бульони със зеленчуци - за супа или ориз без тях не мога Hug
Виж целия пост
# 10
Определено не съм очарована.Гласувах с опция 4.
Виж целия пост
# 11
Винаги използвам фиксовете за кюфтета и огретен. Ползвала съм и за пилешка кавърма и винен кебап, но не ми допаднаха много.
Виж целия пост
# 12
Пробвах някои и не ми допаднаха.
Справям се с готвенето и без малки тайни  Wink
Виж целия пост
# 13
Използвам ги за бързо готвене, когато нямам време...винаги имам пакетчета в шкафа си.
Виж целия пост
# 14
Гласувах с опция 2.Харесват ми фиксовете за картофен огретен,винен кебап и пилешка кавърма.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия