Чиполино /он роуд/ - мнение

  • 1 232
  • 17
Здравейте!! От варна съм и си търся лятна количка. Хресах чиполино/он роуд/, но чух че давали дефекти. А и във Форума нищо не се споменава за този модел. Някой има ли такава? удобна ли е за детето? Ако някой продава такава моля да ми пише!!
Виж целия пост
# 1
Аз миналата година купих такава количка и по съвет на продавачката взех модел 2004,тъй като е по-широк и предното колело може да се застопорява.Аз съм изключително доволна от тази количка и не съм имала проблеми,материята е точно като за лятото и не запарва.Не съм мислила дали ще я продавам,тъй като вече щъпоркаме.
Виж целия пост
# 2
Моя позната имаше и изобщо не беше доволна.
Виж целия пост
# 3
2 приятелки си купиха такива миналата година-едната не можа да изкара лятото и я хвърли в един контейнер от яд, другата изкара, след като я лепиха 100 пъти, но тази пролет си взе друга лятна! no comment
Виж целия пост
# 4
аз имам от седмица. за сега съм доволна - лека, удобна, маневрена, бързо се свива/разгъва. дано не даде дефект, че я взехме уж за да ходим по странство с нея - зимната ни е комби и е много тежка. ако се счупи, направо ще се поболея от яд. а филков направо ще я наблъска в някой тротоар - и без това беше против  Wink
Виж целия пост
# 5
аз имам от седмица. за сега съм доволна - лека, удобна, маневрена, бързо се свива/разгъва. дано не даде дефект, че я взехме уж за да ходим по странство с нея - зимната ни е комби и е много тежка. ако се счупи, направо ще се поболея от яд. а филков направо ще я наблъска в някой тротоар - и без това беше против  Wink
Изглежда ми здрава и много ми харесва , но все лоши отзиви чувам! Все пак е въпрос на късмет нали!!! Дано да е късметлийска твоята!!! newsm10
А това Че отпред има пластмаса над гумата пречи ли на детето да си отпусне свободно крачката? струва ми се че като поотрасне няма да може да ги свива добре
Виж целия пост
# 6
пласмасата не пречи,поне за сега
Това,което се чупи на тези колички май е механизма за сгъвана(копчето),но аз май направих добър избор като взех стария модел,вече 1г(да чукам на дърво)всичко е 6
Виж целия пост
# 7
Благодаря за мненията! тук във варна изборът не е голям така че ще избирам между Чиполино/он роуд/ и мак ингланд/ фламинго/. На място според настроението така да се каже smile3527
Виж целия пост
# 8
Отиди в магазина срещу окръжн аболниза дето е на ъгъла,от страната на Хепатитно болните на Генерал Колев!Там имаше по-голям избор на колички и то различни от чиполино и Фламингото.
Виж целия пост
# 9
Отиди в магазина срещу окръжн аболниза дето е на ъгъла,от страната на Хепатитно болните на Генерал Колев!Там имаше по-голям избор на колички и то различни от чиполино и Фламингото.
Благодаря незнаех за този магазин. Ще разгледам какво има там
Виж целия пост
# 10
В образцов дом също има много хубави колички.
Виж целия пост
# 11
Отиди в магазина срещу окръжн аболниза дето е на ъгъла,от страната на Хепатитно болните на Генерал Колев!Там имаше по-голям избор на колички и то различни от чиполино и Фламингото.
Благодаря незнаех за този магазин. Ще разгледам какво има там
Там имаше,ама миналото лято лятна количка на макси коси (maxi-taxi)Малко са по скъпи но пък са мнофо издръжливи.А аз имах он Роуд но го продадох още като беше на 1 седмца и слава богу.
Ако няма такав аколичка можеш да попиташ може и по католог да носят,разни модели! newsm78
Виж целия пост
# 12
Там имаше,ама миналото лято лятна количка на макси коси (maxi-taxi)Малко са по скъпи но пък са мнофо издръжливи.А аз имах он Роуд но го продадох още като беше на 1 седмца и слава богу.
Ако няма такав аколичка можеш да попиташ може и по католог да носят,разни модели! newsm78
[/quote]
Защо я продаде какво не ти хареса ?или просто си намери по хубава?
Виж целия пост
# 13
Незнам какво съм направила ама това последното написано е от мен #Crazy #Crazy #Crazyа излезе с ника на КРИСИ newsm78 newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 14
за он роуд-а

модел 2004 са сполучливи, а модел 2005 са по-красиви откъм дизайн, но механизмът за сгъване е слаб - аз имах от последната и се счупи за месец
иначе количката е много лека и маневрена
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия