Бременна имах анемия,сега кърмя 3-ти месец...

  • 765
  • 6
Здравейте мамички,
я да чуя вашето мнение по следния въпрос: Предполагам че е имало доста от вас които са пили желязо като бременни заради анемия.Та после правихте ли си изследвания да пиете пак? Мойто Мъри е само на кърма и не знам дали му доставям нужните количества от него.
На 20-ти сме на консултация и ще питам педито,но друго си е да питаш патило,нали! Laughing
Виж целия пост
# 1
Не се тревожи, бебето си набавя нужното желязо от кърмата. Не е лошо да си пуснеш едно изследване заради теб самата обаче Simple Smile
Виж целия пост
# 2
по принцип е редно след 40-я ден от раждането да отидеш на гинеколог за преглед,а и да си пуснеш една кръвна картина!
Виж целия пост
# 3
При първата бременност бях с анемия и пих желязо,но след като родих не съм правила изследвания.При втората бременност изследванията ми бяха супер. Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 4
   Аз бях с анемия през цялата бременност,след раждането имах огромна кръвозагуба (наложиха се кръвопреливания) и анемията ми прерастна в критична. Кърмя си от 7,5 месеца, като допреди месец бебо беше само на кърма . В кърмата ти има всички витамини и минерали - в точната дозировка - от които бебето се нуждае Grinning Бебето си набавя всичко необходимо, няма от какво да се притесняваш. Добре е да си направиш пълна кръвна картина - за да си спокойна,че при теб всичко е наред. И ако се наложи, да приемаш някакъв желязосъдържащ препарат (има съвместими с кърменето).
   
Виж целия пост
# 5
Браво ,и аз искам да кърмя колкото може повече.
Ама абсолютно нищо друго ли не си давала досега- само кърма?
Щото педито вика да давам сокчета,ама то детето не ще,с триста зора му пъхвам по няколко лъжички,и вече спрях да го мъча с тях.
Моля те отговори ми че се двоумя между педито и вътрешното си усещане,че няма нужда от сокчета още...
Виж целия пост
# 6
   Абсолютно нищо не съм давала освен кърма до навършването на 6,5 месечна възраст на бебо - когато захраних с домашна каша от кафяв ориз Wink Соковете ги пропуснахме Laughing Довери се на вътрешния си усет! Няма да сгрешиш! Изпращам ти линк към една тема, където точно днес коментирахме соковете  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=91945.0  - погледни линковете към статии, които давам там. Успешно, продължително и безпроблемно кърмене!  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия