притеснява ли ви захарта в готовите пюрета

  • 1 458
  • 38
преди около 15 дни захраних бебка и първоначално з и правех пюренце с картоф и морков без захар и без сол. ама нещо откзва да го яде, пробвах на ХИП и някой ги яде-като тиква и картоф примерно ,ама другите неше и да ги види понеже са и май безвкусни. преди ден и дадох едно пюренце на АМ-ам и си го хапна, но в него ,както и в Ганчев има захар, но пък са по-евтини от ХИП и са ми по по джоба
та в този ред на мисли вие давате ли на децата си готови български пюренца, и захарта която се съдържа в тях плодова ли е или обикновена???
Виж целия пост
# 1
аз лично виждам и захар, и сол, в някои и масло, и мляко, доста от комбинациите не ми харесват. затова докато мога, ще правя сама пюретата, а готови - само инцидентно. Като за захранване, по-добре така. А дали са безвкусни, бебето ти не може да знае - нали не е яло досега подправени манджи Simple Smile
слагай му в пюрето кърма или АМ, може би така ще му хареса.
Виж целия пост
# 2
Мен ме притеснява,но купувам макар и рядко за разнообразие.А иначе гледам по-често аз да приготвям храната.
Виж целия пост
# 3
Като беше бебе ме притесняваше.Подбирах пюрета без захар, попарата до ден днешен я яде неподсладена.
Виж целия пост
# 4
притесняват ме всякакви добавки... аз затова съм с пюретата на Хип, но е вярно че те са по-скъпи. Защо не пробваш ти да й готвиш- така хем по-евтино излиза, хем си знаеш точно какво слагаш, а остатъкът можеш да замразяваш
Виж целия пост
# 5
не ме притеснява захарта, тя е в съвсем малки количества, според мен. Пък и в повечето рецепти за домашни пюрета, съм виждала, че се добавя и захар.
Виж, солта, е абсолютно табу за малки бебета.
Виж целия пост
# 6
не ме притеснява захарта, тя е в съвсем малки количества, според мен. Пък и в повечето рецепти за домашни пюрета, съм виждала, че се добавя и захар.
Виж, солта, е абсолютно табу за малки бебета.
Peace
Виж целия пост
# 7
не ме притеснява захарта, тя е в съвсем малки количества, според мен. Пък и в повечето рецепти за домашни пюрета, съм виждала, че се добавя и захар.
Виж, солта, е абсолютно табу за малки бебета.

 Peace Напълно съм съгласна!
 
Виж целия пост
# 8
аз лично виждам и захар, и сол, в някои и масло, и мляко, доста от комбинациите не ми харесват. затова докато мога, ще правя сама пюретата, а готови - само инцидентно. Като за захранване, по-добре така. А дали са безвкусни, бебето ти не може да знае - нали не е яло досега подправени манджи Simple Smile
слагай му в пюрето кърма или АМ, може би така ще му хареса.
newsm10Аз също приготвям домашни пюрета на Тони.
Виж целия пост
# 9
никога не ме е притеснявала
Виж целия пост
# 10
никога не ме е притеснявала

 Peace Мен също. Hug
Виж целия пост
# 11
никога не ме е притеснявала


 Peace
Виж целия пост
# 12
никога не ме е притеснявала

абсолютно  Peace
Виж целия пост
# 13
абе ня zнам какви са вашите Хип пюрета, но в тукашните си пише, че съдържат йодирана сол, както и на Алете
Виж целия пост
# 14
само на Ганчев съм давала - от готовите, иначе аз съм си ги правела , а за захарта не ме е вълнувало особено Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия