Автобронзант и антицелулитен крем

  • 1 409
  • 17
Днес се намазах с автобронзант и си купих антицелулитен крем.Чудя се,ако започна да се мажа с крема ще ми падне ли изкуствения тен newsm78.Какво мислите?
Виж целия пост
# 1
и,,,бяло дупе Mr. Green
Виж целия пост
# 2
Ми първо мажи антицелулитния, а като попие слагай автобронзанта.
Виж целия пост
# 3
Ами явно така ще  стане,затова  никакви антицелулитни кремове. Thinking
Виж целия пост
# 4
офтопик: какъв целулитен крем си взе, че и аз мисля да си взимам тия дни, но още се чудя какъв.
Виж целия пост
# 5
Чух добри отзиви за крема на "Христина" и си го купих.Цената му е 3.70 лева.
Виж целия пост
# 6
ама така ли се казва " Христина"?
Виж целия пост
# 7
ама така ли се казва " Христина"?

Виж в тази тема:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=89754.0
Виж целия пост
# 8
 продукти на Христина има ли във Варна?
Виж целия пост
# 9
много ти благодаря и извинявай, че се намесих така гадно в темата   bouquet
Виж целия пост
# 10
много ти благодаря и извинявай, че се намесих така гадно в темата   bouquet

За нищо!  bouquet
Виж целия пост
# 11
Ако приемаш съвети - Не бързай с автобронзанта.Първо заглади дупето, после го бронзирай.За да има по-голям ефект антицелулитния крем, трябва да ексфолираш много добре кожата преди нанасяне, за да се осигури по-дълбоко проникване на активните вещества. Не мисля, че автобронзант ще издържи на това. Успех.
Виж целия пост
# 12
Ако приемаш съвети - Не бързай с автобронзанта.Първо заглади дупето, после го бронзирай.За да има по-голям ефект антицелулитния крем, трябва да ексфолираш много добре кожата преди нанасяне, за да се осигури по-дълбоко проникване на активните вещества. Не мисля, че автобронзант ще издържи на това. Успех.

Права е! Wink
Виж целия пост
# 13
а какъв автобронзант си взе и колко време издържа?
Виж целия пост
# 14
Ако приемаш съвети - Не бързай с автобронзанта.Първо заглади дупето, после го бронзирай.За да има по-голям ефект антицелулитния крем, трябва да ексфолираш много добре кожата преди нанасяне, за да се осигури по-дълбоко проникване на активните вещества. Не мисля, че автобронзант ще издържи на това. Успех.

Благодаря за съвета. newsm51

Избързах с автобронзанта,ама пуста суета. Embarassed
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия