Спирала за очи

  • 1 156
  • 15
Нося лещи и съответно очите са ми чувствителни. Моля препоръчайте ми някоя марка. Досега съм ползвала на Лореал, Ив Роше, Бос и не ми понасят
Виж целия пост
# 1
На Manhatan/бяло е флакончето/, пробвай я поне е евтинка и ако не ти допадне няма да те е яд!
Виж целия пост
# 2
Ами аз съм със супер чуствителна кожа, а пък със спиралите нямам никакви проблеми  Grinning
Вземи си някоя за чуствителни очи, почти всички марки предлагат подобни  newsm78
Виж целия пост
# 3
Аз съм страшен фен на спиралите на Буржоа,каквото и да вземеш, мисля, че ще е хубаво!
Виж целия пост
# 4
Пробвай спиралата на  Lumene за чувствителни очи и на Manhattan
Виж целия пост
# 5
Пролетно време съм с алергия и много ми сълзят очите- ползвам от няколко години спиралата за чувствителни очи на Орифлейм и съм много доволна
Виж целия пост
# 6
И аз нося контактни лещи и употребявам Rilastil  Volumizing.
Виж целия пост
# 7
Не мога да ти дам съвет, освен това да пробваш и други марки. Сега съм си намислила да си взема Макс Фактор- тази, която я рекламират по ТВ.
Виж целия пост
# 8
Манхатън за чувствителни очи.
Виж целия пост
# 9
Моята крстница е с лещи, а без спирала не излиза. Полва спиралите на avon и ме съм я чула да се оплаяква
Виж целия пост
# 10
и аз съм с лещи и никога не съм имала проблем със спиралата сега съм с мах фактор- 2000 калории и съм ОК
явно си е до око #Crazy
Виж целия пост
# 11
Аз ползвам новата спирала на Макс фактор-много съм доволна и мисля да си купя отново  Wink
Виж целия пост
# 12
И аз съм с чувствителни очи и ползвам на Макс Фактор More Lashes- имам я в синя. И съм много доволна.
Виж целия пост
# 13
Благодаря, момичета, май натежава мнението на Макс Факстор. Ще го пробвам  Hug
Виж целия пост
# 14
"200 калории "на макс фактор е за чувствителни очи. Sunglasses
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия