Менингит

  • 886
  • 4
Здравейте.Извинявам се за въпроса си но съм объркан.Имам желание да поставя такава ваксина на децата си но немога да намеря първо информация за нея и второ в ХЕИ ме пратиха да я търся по аптеките а като вляза там и питам ,ми отговарят че никога не са продавали да се обърна към ХЕИ.Предварително благодаря ако някои знае нещо да сподели.
Виж целия пост
# 1
Не знам дали говориш за същата ваксина,но ние слагахме на дъщеря ми комбинираната Act-HiB/не съм сигурна дали точно така се пишеше/.Тя е противоменингитна и в зависимост от възрастта се слага по различни схеми.Купувахме я от Люлин,денонощната аптека на Орион.Пусни търсачката,има доста изписано за тази ваксина. Peace
Виж целия пост
# 2
Препоръчвам ти да разгледаш внимателно закованата тема Ваксини и ваксинационни програми.
Виж целия пост
# 3
Здравейте.Извинявам се за въпроса си но съм объркан.Имам желание да поставя такава ваксина на децата си но немога да намеря първо информация за нея и второ в ХЕИ ме пратиха да я търся по аптеките а като вляза там и питам ,ми отговарят че никога не са продавали да се обърна към ХЕИ.Предварително благодаря ако някои знае нещо да сподели.

каква ваксина?
ваксина против вирусен менингит все още не е измислена.
Пишеш "искам да поставя ....таква ваксина" - но каква - не пишеш..... newsm78
Няма нужда да се извиняваш за въпроса, но не пишеш каква ваксина искаш? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 4
Влайко, писах ти лично съобщение.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия