Как приемате детето ви да се гледа от друг?

  • 1 693
  • 24
Имам предвид от детегледачка или на ясла? Моят мъж е много против, а на мен ми се налага - искам да работя. Според него трябва 2 години плътно да си гледам детенцето - нали затова е майчинството или алтернативата - при баба му /свекървата/ на село. Пък аз вчера говорих с детегледачка да я ангажирам, а пуснах и молба за ясла от есента. И сега големи спорове и кавги се заформят.
Виж целия пост
# 1
При нас нямаше друга алтернатива, освен да се върна на работа. Обсъждахме и варианта с бабата и с детегледачката и в общи линии нямаше нищо против детегледачка.
Виж целия пост
# 2
Моят мъж не ми е поставял такива условия.
Виж целия пост
# 3
Ами ние взехме детегледачка горе- долу откакто Емма се роди. И така до ден днешен; и ние искаме да излизаме, искаме малко време за нас, така че не виждам точно какъв му е проблема на мъжа ти.
Виж целия пост
# 4
Моя мъж също не ми е поставял условия.
Дияна я пуснах късно на ясла - 2.8м Така и така ме съкратиха по време на майчинството, реших да си я гледам у нас.
Виж целия пост
# 5
Нямаме пререкания на тая тема. Разчитам на нейната майчинска интуиция.
Виж целия пост
# 6
Не се карайте обясни му че детето ще свикне и в двата случия и така ще ви е и на вас по-добре. Хубаво е бабите и дядовците да ги гледат ама истината е че в повечето случай само ги глезят. В кварталния парк се запознах с едно момиче дето гледа детенце. За 5 минути успя да научи мая да казва "кола" при положение че аз го мъча от сумати време. Бива си го момичето. Пратих го и на ясла ама много боледуваше. Тъй че си мисля че детегледачката е по-удачен вариант(стига да можеш да си го позволиш). Предлагам ти да я поканиш да поговори с мъжът ти и като я опознае може и да се навие. Успех.
Виж целия пост
# 7
Ами все някога ще тръгне, дали сега или по-късно то е все тая. По-скоро ще го пусна на градина, отколкото на детегледачка
Виж целия пост
# 8
Нямаме нищо против и двамата - говоря за ясла  Peace
Даже той искаше да отива вече (2м месеца ще направи скоро откакто ходи), понеже аз имам нужда от почивка...мисля, че ви е време  Wink

Дано се съгласи татитто ви Peace
Виж целия пост
# 9
 NaughtyНа детегледачка не бих се доверила!
Нямам вяра на чужди хора. А и няма как да я контролирам докато е сама с детето.
 Peace На яслата бих!
Там заедно с моето дете гледат и други деца. И все пак става дума за детско заведение, в което се упражнява някакъв контрол.
На времето, когато тръгна дъщеря ми на ясла в началото много се притеснявах дали ще се грижат добре за нея. Дали няма да стане нещо лошо. Но постепенно с времето свикнах.  Peace Видях, че няма нищо страшно.
Сега синът ми ще го пусна сигурно чак на градина /имам възможност да си го гледам още, а и той е кротичак, за това ще пропуснем яслата/ и то без някогашните си страхове.
Виж целия пост
# 10
Бих го дала на ясла с голям кеф Grinningзащото понякога ве4е ми избиват 4ивийте,а то ясно,4е бабите не изявяват голямо желание за да го гледат и половин 4ас #Cussing out

Но мъжо не е на същото мнение с мен за яслата #Cussing outбил малък,още му било рано и т.н. #Crazy
Виж целия пост
# 11
Жената, която ще гледа малкия е работила като мед. сестра, после и в ДГ, гледала е и други деца, малко над 40-те е ... мисля, че мога да и се доверя. Проблемът е, че верятно ще ни се отрази доста зле финансово, но няма начин - професията ми не позволява дълго седене у дома ... въпросът ми по-скоро беше към татковците - само моя ли не иска жена с кариера  Sick.
А за ясла - подадох молба, но тук приемат най-рано на 1,6 г., а дотогава има половин година ...
Виж целия пост
# 12
Никой не ми е поставял условие, но каквото и решение да измислите трябва и двамата да стигнете до него, а не само той Naughty
Виж целия пост
# 13
И моят мъж предпочита да го гледам малкия до 3 години, но ако изтеглим ипотечен ще се наложи да започна работа, че една година неплатен  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 14
С моят мъж в това отношение нямам никакви проблеми. Сега да реша да дам малкият на ясла няма да е против. Но аз понеже имам възможност още да си го гледам в къщи, а и той е много кротичък, мисля да прескоча яслата и да го дам направо на 3г на градина.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия