сираци-Великден-боядисване на яйца-помощ!

  • 1 391
  • 10

Скъпи мами,
Няколко души, които работят в Инфорадио, сред които и аз, събрахме по някакви пари от всеки и решихме да купим яйца и боя за яйца, и да идем в Дома за деца, лишени от родителска грижа "Хр.Ботев" в Горна баня, където заедно с децата да приготвим великденските яйца. Да, ама некой от колегите се притесняват да дойдат, а и имат проблем с това, че са на пабота (обикновено новините не питат) и по тоя повод каним няколко майки, които имат желание и възможност да се присъединят към бандата, която ще боядисва яйцата. Те са около 150. И дръвчета ще садим!
Събитието е на Велики Четвъртък, часът се уточнява. Ако има интерес, по-късно ще напиша часа и мястото на срещата. Simple Smile))
И, мами, събираме дрехи за деца от 7 до 18 години!

Поздрави!

Сашо
Виж целия пост
# 1

Скъпи мами,
Няколко души, които работят в Инфорадио, сред които и аз, събрахме по някакви пари от всеки и решихме да купим яйца и боя за яйца, и да идем в Дома за деца, лишени от родителска грижа "Хр.Ботев" в Горна баня, където заедно с децата да приготвим великденските яйца. Да, ама некой от колегите се притесняват да дойдат, а и имат проблем с това, че са на пабота (обикновено новините не питат) и по тоя повод каним няколко майки, които имат желание и възможност да се присъединят към бандата, която ще боядисва яйцата. Те са около 150. И дръвчета ще садим!
Събитието е на Велики Четвъртък, часът се уточнява. Ако има интерес, по-късно ще напиша часа и мястото на срещата. Simple Smile))
И, мами, събираме дрехи за деца от 7 до 18 години!

Поздрави!

Сашо

Здравей Сашо Hug
Вероятно ще се присъединят накои от нас,надявам се  bouquet

Моля те ,напиши часът щом решите Praynig
Роси
Виж целия пост
# 2
Здравейте!
Имам дрешки точно за тази възраст, мога да дам.
Една моя позната прави точно такива яйчица за великден и други сувенири и преди време беше изявила желание да се включи в такава дейност. Ще я питам и ако не е на работа ще дойде с вас. Идеята ви е чудесна.
Ще следя за часът !  bouquet
Виж целия пост
# 3
Здрасти Сашо Simple Smile
Ми 'що да не ги боядисаме. В къщи ще боядисваме в събота, така, че в четвъртък съм фри.
Виж целия пост
# 4
  Какво става с часът? Аз съм втора, ако ходите сутринта ще дойда.
Виж целия пост
# 5
Мами, събитието е в 16,30 часа на 20 април (четвъртък) в Дома за отглеждане и възпитание на деца, лишени от родителска грижа "Христо Ботев", който се намира в кв. Горна баня на ул. "Христо Стефчов" № 2. Това е като минете под мостчето на влизане в Горна Баня, продължавате по улицата и в дясно се намира дома. Търсете като ориентир Пощата в квартала. Домът е точно срещу пощата.
Ако имате нужда от помощ: 0888 119 260 - Александър.
Все пак пишете кой ще дойде, за да предупредим директорката.
Поздрави!

Сашо
Виж целия пост
# 6
Аз не съм шоф. А к'о мое се стигне до там?
Виж целия пост
# 7
Аз не съм шоф. А к'о мое се стигне до там?
С маршрутка № 33, която можеш да вземеш от Паметника "Левски", Ректората, Попа, Петте кьошета, Руски паметник, Пирогов, Горнобански път и прочие. Питай в маршрутката къде да слезеш за пощата...
Виж целия пост
# 8
Девойки ади, ако ходя да не съм самичка Simple Smile
Виж целия пост
# 9
  Идваше ми се, но съм втора Sad
Виж целия пост
# 10
Девойки ади, ако ходя да не съм самичка Simple Smile

аз не мога Sad
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия