От къде купувате бисквити "Плазмон" във Варна?

  • 893
  • 9
Мами, във Варна, помагайте! Четох, че тези бисквити увеличавали апетита, а напоследък Диди много малко яде. От къде да купя такива бисквити?
Виж целия пост
# 1
от гаражите на пазара, там има малки бебешки  борси    bouquet
Виж целия пост
# 2
В Била би трябвало да има. В Софийските има, май асортимента им е един и същи. А мисля, че и Штъркел си имате  newsm78
Виж целия пост
# 3
Била нямаме у нашто село.
На гаражите на пазаря, в Депо Бебе Центтър съм ги виждала, а сигурно и по близките ббешки гаражи има такава бисквита.
Виж целия пост
# 4
Днес ги гледах само че на гаражите,които са между Колхозния пазар и Пикадили.Картонената кутия беше мисля 8 лв,а на прах в кутия като АМ -към 10 лв.
Виж целия пост
# 5
на колхозния пазар,продават и в пакетче по 10бр. и струваше 2лв.,можеш да вземеш да пробваш.
Виж целия пост
# 6
Дано не се сърдите,че ще използвам темата да ви попитам нещо  Rolling Eyes
Вместо Плазмон взех бисквитките на Хип,които са със глутен.Преди 2 дни моя бебок стана на 6 месеца-как мислите дали мога вече да му давам храни с Глутен?
Виж целия пост
# 7
Дано не се сърдите,че ще използвам темата да ви попитам нещо  Rolling Eyes
Вместо Плазмон взех бисквитките на Хип,които са със глутен.Преди 2 дни моя бебок стана на 6 месеца-как мислите дали мога вече да му давам храни с Глутен?


разбирасе че може,не се притеснявай! Hug
Виж целия пост
# 8
Дано не се сърдите,че ще използвам темата да ви попитам нещо  Rolling Eyes
Вместо Плазмон взех бисквитките на Хип,които са със глутен.Преди 2 дни моя бебок стана на 6 месеца-как мислите дали мога вече да му давам храни с Глутен?

Да, може. Но го захрани постепенно.
Виж целия пост
# 9
"Плазмон" има в БЕБЕ ДЕПО на колхозния. Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия