Колко често ви правят масаж вашите половинки?

  • 3 863
  • 76
Миналата вечер случайно попаднах на предаване по ТВ България, което разглеждаше темата за масажа по време на бременност.
Реших да проверя как стоят нещата при вас.
Аз започнах да получавам масажи още в началото на съвместното ни съжителство, а сега те са двойно по-усърдни Wink Ясно е, че не се оплаквам....
Вие сте!
Виж целия пост
# 1
Ох, какви ти масажи - дай му сутрин и вечер да ми гали корема и да му се лигави.  tooth За мен никой не се сеща вечеее!!!!!!  newsm45
Виж целия пост
# 2
Моята половинка има диплома за масажист.Почти всеки ден ми прави масажи защото много ме боли кръста.Аз не го моля всеки път, той сам предлага.
Виж целия пост
# 3
Благородна завист ме обзе Sunglasses
Виж целия пост
# 4
Благородна завист ме обзе Sunglasses
И мен ме обзе,ама не знам колко е благородна Twisted Evil
Виж целия пост
# 5
Аз съм завършила кинезитерапия и съм го обучила. Докато бях бременна ми правеше масаж почти всеки ден. Сега пак ми прави, но се редуваме-няколко пъти той на мен и веднъж аз на него и после пак така.
Виж целия пост
# 6
Само като бременна ме попоглезваше и то ако го помоля . WinkНай-обичаше да ми маже корема вечер и да говори на бебчо . Hug
Виж целия пост
# 7
На мен масажче ми прави редовно,още преди да забременея,но сега малко повече отпреди,заради кръстчето.  Grinning Heart EyesМного е приятно. Peace
Виж целия пост
# 8
Благородна завист ме обзе Sunglasses
 Peace
Виж целия пост
# 9
Докато бях бременна,всеки ден ми правеше масажи на краката и вечер ме мажеше с разни кремове.Сега съм го хванала да ми прави масажи с антицелулитен крем Peace.Всяка вечер по 1 час Twisted Evil!
Виж целия пост
# 10
Само можеш да се радваш на вниманието от страна на таткото! Моят като се върне е толкова изморен, че иска аз да му правя на него, не той на мен, а е толкова приятно и отпускащо за гърба и кръста, особено сега, накрая...
Виж целия пост
# 11
Ох, какви ти масажи - дай му сутрин и вечер да ми гали корема и да му се лигави.  tooth За мен никой не се сеща вечеее!!!!!!  newsm45

А като се роди бебо още по-малко внимание се получава от страна на околните!!!! Crossing Arms

А иначе - много рядко, щото аз не давам, не го бива за тази работа - стиска силно и ме боли  Sad
Виж целия пост
# 12
Аз всеки ден искам,но през два-три дни ми се отваря парашута.Иначе мачка много хубаво.
Виж целия пост
# 13
Никога не ми е правил, няма и да ми направи, много мрази Simple Smile
Виж целия пост
# 14
В последно време много ме схваща врата и направо не мога да седя на едно място, чак се схваща ръката, та мойто момче ме мачка всяка вечер. Имам си и масажор, но друго си е човешка ръчичка да ме намачка  Embarassed
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия