Избор на втори модератор!

  • 3 700
  • 35
На база предложенията и потвърденото желание на предложените за втори модератор на форума пускам тази тема за гласуване.

Анкетата и гласуването ще са активни до понеделник (15-ти ноември) вечерта.
Виж целия пост
# 1
Чудя се дали не трябва да се закове тази тема,защото аз я открих на 2 страница,а можеше и въобще да не я видя Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2
нямам впечатления за всички никове (да ме прощавате, че не чета по цял ден тук), та затова гласувам за който ми харесва Simple Smile
и това е Абаджиева....
Виж целия пост
# 3
Гласувах за Vache. Hands Thumbsup
Виж целия пост
# 4
Гласувах за   Hands Thumbsup Vache
Виж целия пост
# 5
Гласувах за Godzilla
Виж целия пост
# 6
Гласувах за Годзила  Hands Thumbsup
Виж целия пост
# 7
i az za godzila
Виж целия пост
# 8
Връщам темата на първа страница!
Виж целия пост
# 9
И аз гласувам за Ваче Laughing
Виж целия пост
# 10
И аз гласувах, за който и бях казала в предната тема, че ще подкрепя, но не мисля , че е нужно да пишем кой за кого е гласувал, де да знам , темата ще стане сумати страници а то е важно анкетата какво ще покаже  Wink
Виж целия пост
# 11
Бут!
Виж целия пост
# 12
Vache  thumbsup
Виж целия пост
# 13
Аз напоследък съм много разсеяна по обясними при4ини, ама нерзбрах, ще се разделя на две форума "Бъдещи майки" и "Настоящи майки" и затова се избира друг модератор или защото 1 модератор е малко за натовареният форум???Извенете ако съм малко досадна Embarassed  Embarassed
инъ4е гласувах Grinning
Виж целия пост
# 14
Цитат на: Teya
Аз напоследък съм много разсеяна по обясними при4ини, ама нерзбрах, ще се разделя на две форума "Бъдещи майки" и "Настоящи майки" и затова се избира друг модератор или защото 1 модератор е малко за натовареният форум???Извенете ако съм малко досадна Embarassed  Embarassed
инъ4е гласувах Grinning

Няма да се разделя форумът.  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия