Рецепти с кокосов орех

  • 2 380
  • 3
Какво приготвяте с кокоса?Защото аз след като го изчагъртам,правя един много готин крем,ако искате ще пусна рецепта,но ми се иска и нещо друго да направя,не само този крем.Въобще ако имате някакви готини рецепти с кокосов орех-помагайте Blush
Виж целия пост
# 1
Я не крий рецептичката за крема ,а я сподели с нас  Wink .Предварително ти благодаря!
Виж целия пост
# 2
Я не крий рецептичката за крема ,а я сподели с нас  Wink .Предварително ти благодаря!
newsm62 newsm62Веднага я казвам- пропорциите са по вкус,кой колкото прецени.Заквасена сметана на Данон се разбива с кафява захар,може и бяла.Добавят се стафиди от беличките,накиснати предварително в Бейлис или Малибу(това е кокосов ром)нарязани сурови бадеми,и кокоса,който аз режа на ситни парчета.Всичко се разбърква и се сипва в готини високи чаши със столче,или в каквото си искате BlushОтгоре се настъргва черен шоколад и малко от кокоса.Става невероятно леко и приятно.Ако нямате Бейлис или Малибу,предполагам че става с друг ликьор,стига да се връзва с кокоса.С бейлиса става много готино,защото придобива много специфичен вкус кремчето.
Виж целия пост
# 3
Оригинално звучи,ще се пробва,като си набавя продуктите  Peace
Благодаря   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия