Екскурзия, обиколка из България?

  • 1 415
  • 2
Здравейте момичета!
 Обръщам се с голяма молба към вас. През август месец ни предстои да си дойдат наши роднини от Канада. Имат голямото желание, както се изразяват, да обиколят България. Тогава, живот и здраве, ще имам бебе и няма да мога да пътувам с тях и затова трябва да намеря организирана, няколко дневна екскурзия из страната. Това обаче се оказва за сега невъзможно.
Има те ли представа, коя туристическа агенция предлага такава обиколка из страната?
Виж целия пост
# 1
Нямам представа, но защо не им организираш ти някоя.
Миналото лято ние организирахме такава за нас и наши близки роднини.
Ето каква беше тя:
София - Велинград (нощувка и киснене в някой минарел басейн) - Доспат (нощувка или две, от Доспат лесно се стига до Ягодинската пещера, Дяволското гърло, Триградското ждрело) - Широка лъка - с. Гела (ако искат може да останат да спят в с. Гела или да продължат и да нощуват в Пампорово) - Бачковския манастир - Асеновата крепост (Асеновград) - Хисаря (могат да си изберат хотел с минарален басейн и да починат за 5-6 дни) - София.
Цалото пътуване няма да излезе повече от 10 дни, а е вълшебно. Разбира се, трябва да се подсигуриш и от кой край на БГ са, но предполагам това няма да ти е проблем.
Виж целия пост
# 2
Здравей! Довечера ще ти изпратя няколко реални маршрута с подробно описание, продължителност, забележителности, настаняване.. и мисля, че ще ти свършат чудесна работа!
Пиши ми на пощата ако искаш ahu4ka@abv.bg , за да знам къде да ги пусна  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия