Позволено ли е?

  • 1 742
  • 22
Бременна съм в 37 седмица. Преди 2 бях на преглед и докторът ми каза, че имам 1 см. разкритие. Та въпросът ми е дали при това положение мога да правя секс Embarassed
Виж целия пост
# 1
Недей да бързаш да го изкарваш, ако това ти се върти из главата. Naughty Нека направи поне 38 седмици, за да му се завършат белите дробчета!

Иначе прави секс, но по-добре да не свършва мъжа ти в теб.
Ние направихме тази беля, като бях в твоята седмица и ми дадоха да пия магнезий, защото предизвикахме контракции на 5 минути!!!
А не му беше време да се ражда. И сега ни следа от признаци за раждане, заради магнезия. Sad
Виж целия пост
# 2
   LaughingСпоред мен няма проблем,стига да се чувстваш О.К!
Виж целия пост
# 3
Иначе прави секс, но по-добре да не свършва мъжа ти в теб.

подкрепям Peace
След 37г.с. бебето вече е зряло, но по-добре да поизчака още малко
Виж целия пост
# 4
Аз също имам 1 см разкритие, ама това не ми попречи да го правя в тия седмици, че и сега  Whistling Пък нищо не се случи, даже още си е в ме бебо и се ослушва.
Виж целия пост
# 5
Наистина не бързай да излиза бебо!То си знае кога,а за секса не пита ли доки?
Виж целия пост
# 6
Сетих се да го питам, но малко по-късно, като ми мина шашардисването, не очаквах такава информация Wink
Виж целия пост
# 7
и според мен може да си правите секс,но по-внимателно разбира се
Виж целия пост
# 8
Можеш разбира се Peace
Виж целия пост
# 9
Можеш. Peace
Виж целия пост
# 10
  Не рискувам със секса заради контракциите.Трудно ни е да се въздържаме ,ама се съобразяваме с малкия човек в корема,посля обаче,ще се наваксва има време Peace
Виж целия пост
# 11
и според мен може да си правите секс,но по-внимателно разбира се
=======================================================================
 luvbed
Виж целия пост
# 12
Аз не бих рискувала!
Виж целия пост
# 13
Може, но внимателно!
И както еказала Мисти, мъжът ти да не свършва в теб.
Виж целия пост
# 14

Аз също ни правих секс в последния месец, защото постоянно си бях с разкритие. Може да не е правилно, но се чувствах по-сигурна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия