Слънцезащитни кремове

  • 3 842
  • 73
преди 4 години получих слънчева алергия и от тогава всяко лято съм на лекарства и кремове . Сега съм решила да пробвам сл кремове с фактор +50 но незнам на коя фирма .Вие как се справяте с този проблем. newsm78
Виж целия пост
# 1
Аз си купих такъв на Лиерак - фактор 50+. много съм доволна. Ползвала съм на Ла Рош и на Авен, но мисля, че Лиерак ми действа по-добре.
Виж целия пост
# 2
От години ползвам Биодерма - фактор 100, понеже и аз имам проблеми с лицето и съм много доволна!
Виж целия пост
# 3
Аз ползвам Виши 60 фактор.
Виж целия пост
# 4
Питах в аптеката за мостри но уви нямат .Много е кофти да си купиш скъп крем и да си алергичен .
Виж целия пост
# 5
Ние ползваме UltraSol на DR. Fisher. За мен със 70% защитен фактор, а за децата- 100%. Скъпичко е кремчето но си заслужава.  newsm10
Виж целия пост
# 6
 La Roche Posay - AntheliosXL SPF 60 - за лице и шия, а детския им крем (SPF 40) за тяло.
Първия го ползвам във варианта с фон дьо тен, за да не ми лъщи.
Това ми изписа дерматоложката ми и не съм пробвала други. Защо не се посъветваш и ти с дерматолог?
Виж целия пост
# 7
La Roche Posay - AntheliosXL SPF 60 - за лице и шия, а детския им крем (SPF 40) за тяло.
Първия го ползвам във варианта с фон дьо тен, за да не ми лъщи.
Това ми изписа дерматоложката ми и не съм пробвала други. Защо не се посъветваш и ти с дерматолог?
И аз съм с тези по препоръка на danitu единият  bouquet, а другият от дерматолог - детският на  La Roche Posay SPF 40 и съм мноого доволна.
Виж целия пост
# 8
Консултирах се с дерматолог каза да ползвам еудермол и аз да си избера какъв крем да ползвам  слънцезащитен .Та затова моля мамите да споделят те от кой са доволни. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 9

 La Roche Posay - AntheliosXL SPF 60  Peace
Виж целия пост
# 10
С този фактор не се ли омазнява силно кожата?
Виж целия пост
# 11
От Lancaster съм най-доволна от всичко ползвано досега...
Виж целия пост
# 12
La Roche Posay - AntheliosXL SPF 60 - за лице и шия, а детския им крем (SPF 40) за тяло.
Първия го ползвам във варианта с фон дьо тен, за да не ми лъщи.
Това ми изписа дерматоложката ми и не съм пробвала други. Защо не се посъветваш и ти с дерматолог?
И аз съм с тези по препоръка на danitu единият  bouquet, а другият от дерматолог - детският на  La Roche Posay SPF 40 и съм мноого доволна.

Ив,знаеш ли каква е разликата между кремовете с фактор за деца и другите?Като са ти препоръчали детски,с каква обосновка е било?Мерси   bouquet
Виж целия пост
# 13
Ние ползваме UltraSol на DR. Fisher. За мен със 70% защитен фактор, а за децата- 100%. Скъпичко е кремчето но си заслужава.  newsm10

А каква им е цената? Заинтригува ме с тези кремчета.
Виж целия пост
# 14
Ние ползваме UltraSol на DR. Fisher. За мен със 70% защитен фактор, а за децата- 100%. Скъпичко е кремчето но си заслужава.  newsm10

А каква им е цената? Заинтригува ме с тези кремчета.

Мен пък ме заитригува фактора,аз повече от 60 не съм виждала,а пък това със стоте  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия