MasterChef България - минало/настояще/бъдеще

  • 102 277
  • 1 037
# 885
Е не! Аз ли нещо не разбрах или...веждите нямаше хляб в чинията, бяха й сурови бухтите; баница и хляб на Катя..., ама изгониха доктора. Не че съм му била голям фен, ама за мен не беше той най-зле.
Виж целия пост
# 886
Тончо беше пътник, за жалост на доктора ми падна главата днес Cry
Виж целия пост
# 887
Добре,къде му беше на Иван хляба?
Виж целия пост
# 888
Е, сякаш не трябваше докторът да отпадне, на Ася чинията изглеждаше уникално зле.
Виж целия пост
# 889
Добре,къде му беше на Иван хляба?
Е това се питам и аз още!И мислех че малката кльоща ще замине, ама не познах.
Виж целия пост
# 890
Добре,къде му беше на Иван хляба?
И аз не видях хляб в чинията му.
Виж целия пост
# 891
Да, много странно - при Катерина беше грешка, че е ползвала фини кори и е направила банички, а при Иван - браво, че е направил баничка от фини кори.  Crazy

И аз я виждах като пътничка Ася, но и на доктора идеята не беше особено добра с този сос, в който беше натопен хляба.
Виж целия пост
# 892
Добре,къде му беше на Иван хляба?
И аз не видях хляб в чинията му.
Явно баницата е хляба .
Виж целия пост
# 893


Toва на кой беше?Какви са тези изгризани филии?

А това?

Виж целия пост
# 894
Според мен Асенцето трябваше да си ходи. Ама нА - сценарий. защото доктора си готви и си мълчи.
Виж целия пост
# 895
Тайна, първата май беше на Катерина /банички и брускети/, а втората е на Ася /профитероли/.  Peace
Виж целия пост
# 896
Тайна, първата май беше на Катерина /банички и брускети/, а втората е на Ася /профитероли/.  Peace
Благодаря!Нещо ми се губят хляба и лука.

Първата мисъл, като казаха хляб и лук , ми беше за това.Много е вкусно.

Виж целия пост
# 897
Само на мен ли ми се струва, че Катя е лансирана от шеф-овете. Всеки път има компромис с нея.
Виж целия пост
# 898
Не виждам компромис към Катя. Даже и симпатизирам, миналата седмица писах защо. Трябваше Антон да си отиде заради несериозното си отношение към храната. И в предишен епизод му правиха забележка, че се държи лигаво. Пожертваха Доктора заради него.
Виж целия пост
# 899
Днес Божана беше много хрисима докато готвеше с Цецо. Wink

Иначе и тя ме дразни и Иван, но не мога да отрека, че самочувствието им е с покритие и добре им се получават нещата. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия