За плодовите пюрета с изварата ?

  • 988
  • 18
Здравейте мили мами, имам въпрос -  Откога започнахте да давате на бебоците ви пюрета с плодове и извара взех такова на Хаме, но още се чудя дали да го дам, защото още не съм давала попара, т.е. не е ял никакви млечни продукти, освен адаптирано мляко и млечни каши !
Според вас какъв е реда на въвеждане ?
Благодаря предварително   bouquet
Виж целия пост
# 1
аз ги давам от 5-тия мес.много ги харесва и няма проблем.
Виж целия пост
# 2
Започнах да давам такива след като малкият навърши 6м. Peace
Попара моят син така и не прояде Sad.
Виж целия пост
# 3
от 7ми месец но преди това беше хапвал сирене
А попара все още немога да го накарам да яде
Виж целия пост
# 4
Здравейте мили мами, имам въпрос -  Откога започнахте да давате на бебоците ви пюрета с плодове и извара взех такова на Хаме, но още се чудя дали да го дам, защото още не съм давала попара, т.е. не е ял никакви млечни продукти, освен адаптирано мляко и млечни каши !
щом нямаш проблеми, не можеш да очакваш реакция. Кравия белтък си е един и същ.
Ако нещо те притеснява- дай му намачкано сирене, предварително изкиснато, в зеленчукотото пюре.
Аз мисля за правя такава комбинация- плод с извара, но малко по-нататък.
Иначе давам сирене в попарата.
Слънчоглед-че, моята госпожица е от злоядите, но пасирана попара яде. Непасирана-не.
Виж целия пост
# 5
Давала съм и на 7 месеца
Виж целия пост
# 6
Дадох извара( но на Хип) след 7 месец.
Виж целия пост
# 7
Дай  Peace
Виж целия пост
# 8
Според мен е оше малък.Пюретата са доста добри и са по-хранителни.Аз съм давала само на Хаме-хубави са и са на поносима цена.Малката умираше за Кайсии с извара и ябълки с кисело мляко.
Виж целия пост
# 9
а за какво ядене се броят тези пюрета? заместват ли нещо или са си като плодово - междинни?
Виж целия пост
# 10
а за какво ядене се броят тези пюрета? заместват ли нещо или са си като плодово - междинни?

Аз ги броя като отлагащи  Grinning Давам ги за изчакване   Grinning Докато се приберем,докато ми стане манджата...  Grinning
Виж целия пост
# 11
аз съм давала от дуетите на Хип от 8 месец, давам му ги за закуска в 9.30 или в 17.00 часа и ако иска още нещо му давам от бисквитките на Хип да си гризка след това... но аз и плодовите си му ги давам като междинна закуска, защото ако му ги предложа между храненията и после не иска да  яде повече и му се обърква много режима...
Виж целия пост
# 12
а за какво ядене се броят тези пюрета? заместват ли нещо или са си като плодово - междинни?

Аз ги броя като отлагащи  Grinning Давам ги за изчакване   Grinning Докато се приберем,докато ми стане манджата...  Grinning

Блазе ви мамчета.Малката е толкова злояда, че и ги пробутвах за следобедна закуска Sad
Виж целия пост
# 13
давай смело.
тези пюрета ги дават за след 6-тия месец , а вие сте го навьршили гледам  Laughing
Виж целия пост
# 14
а за какво ядене се броят тези пюрета? заместват ли нещо или са си като плодово - междинни?

Аз ги броя като отлагащи  Grinning Давам ги за изчакване   Grinning Докато се приберем,докато ми стане манджата...  Grinning

Блазе ви мамчета.Малката е толкова злояда, че и ги пробутвах за следобедна закуска Sad

И Василена ги ядеше за следобедна закуска. Някъде към 7м. започна да си ги хапва.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия