Нови козметични продукти - Колозе България Промоция-Май месец!!

  • 2 949
  • 72
Здравейте Grinning МНого ми харесва форума. Е рано ми е да съм още майка, но се регистрирах, защото има съвети за всички.
Значи искам да ви похваля една нова козметична марка - наскоро станах и дистрибутор. Колозе е марката, швейцарска е, а продуктите са изцяло натурални. На нивото на Виши е. Има специални кремове, антицилулитни гелове, дневни нощни кремове...много неща...премахват акне, черни точки, бръчки, тъмни кръгове, абе изобщо продукти за козметичен салон. Grinning Много съм доволна от тях. Марката тепърва навлиза в България, но разбрах, че вече някои козметични салони я използват тази козметика. Ако някой се интересува мога да му пратя каталог по е-майла.

Не искам да излиза като реклама, но просто продуктите са добри и не бива да се крият Grinning А и те са моя съвет за проблемна кожа Mr. Green

От тук може да изтеглите каталога:
http://store3.data.bg/bebeju/

Ето и страници от новия каталог на Колозе:
http://store3.data.bg/skinbaby/

Виж целия пост
# 1
Да, може да разгледам каталога, особено, ако са написани и цените на продуктите  Wink
toninna@abv.bg
Виж целия пост
# 2
И аз искам. Grinning

bella_micia_@hotmail.com
Виж целия пост
# 3
Ей сега ще пратя и на двете  Grinning Има цени, снимки, описание, както и намаленията на продуктите този месец  Laughing
Виж целия пост
# 4
Ей сега ще пратя и на двете  Grinning Има цени, снимки, описание, както и намаленията на продуктите този месец  Laughing

Може ли и на мен? Flutter
Виж целия пост
# 5
Може, стига да ми дадеш е-майл, че не го виждам  Confused  Grinning
Виж целия пост
# 6
и аз, и аз..пращай на лична Hug
Виж целия пост
# 7
Давай на лични и за мене-Колосе ги зная Peace
Виж целия пост
# 8
Пращай на   krasivata@gmail.com
Виж целия пост
# 9
И аз искам,пращай на лични.
Виж целия пост
# 10
Пратих каталога на toninna i Lady Marmalade  Grinning
Много се извинява на СърДечен, DeepRed и  brianna не знам как да пратя файл на ЛЦ. Ако искате дайте ми е-майл и веднага ви пращам Grinning
Ей сега пращам и на anonimna   Simple Smile
brianna на теб ще ти го пратя по е-майла който виждам
 Много съжелявам за неудобството Rolling Eyes
Виж целия пост
# 11
boriana_dimova@yahoo.com
Давай тука тогава.
Виж целия пост
# 12
brianna на теб ще ти го пратя по е-майла който виждам
 

Благодаря ти!  bouquet
Виж целия пост
# 13
Моля, и на мен!    bouquet
Виж целия пост
# 14
Моля и на мен  bouquet
gelemerova@mail.bg
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия