Лека болка?

  • 519
  • 6
Здравейте момичета!От няколко дни усещам леко схващане ниско долу,но не към яйчниците ,а по надолу(над срамните устни). Усещането е сякаш си си натъртил кост. В осмия месец съм и последния път като бях на преглед доктора ми каза че главичката на бебчо е доста надолу - възможно ли е да е от това и има ли някоя от вас която да е чувствала същото.Благодаря ви!
Виж целия пост
# 1
Здравей. Аз съм в 14 седмица и също съм имала такива усещания. Незнам от какво е и аз съм се чудела. Имах на моменти и болки в яйчниците...ще чакам с нетърпение някоя мама да каже от какво може да е това.
Виж целия пост
# 2
aMI MOJE DA SA NQKAKAV VID KONTRAKCII-PODGOTVITELNI  Thinking
Виж целия пост
# 3
Може бебето да те пристиска. Мен ме боляха костите на таза, + една жила на десния крак, едвам ходех.
Виж целия пост
# 4
Да точно това може да чустваш,когато бебето се е обърнало в положението в което ще се роди с главичката надолу,при мен това усещане беше много осезаемо с втората бременост понеже носех бебчето много ниско и ме притискаше,нещо като изтръпване и ме болеше коста доста е неприятно,в последсвие при подготвителните контракции ме болеше и повече.Същото беше и при моята кума,така че не си изолиран случай,не се притеснявай
Виж целия пост
# 5
Аз също ги имам тези болки от 3 месец, като отначало беше като натъртено, а после вече доста режеща болка. Питах док и тя каза, че това е симфизата, твърда костна връзка, която боли от тежестта на бебчо. След като родя щяло да ми мине ама не ме питай дали мога въобще да спя или да се движа нормално от тази болка  #Crazy Хубавото, е че още малко остава до срещата с бебчо.   bouquet
Виж целия пост
# 6
Предполагам, че тялото ти се подготвя за раждането.Аз съм с непрекъснати болки тук таме и с контракции от 5-я месец , пък виж докъде стигнахме.За всеки случай се консултирай с гинеколога си.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия