Помощ ваксина днес......

  • 558
  • 7
днес в 12 часа сме на ваксина или имунизация не знам точно как се казва, но се притеснявам, че малкия има суполки, знам ,че преди това ще ни прегледат ,но аз пак искам да питам ако случайно джипито реши да му я сложи. ТРЯБВА ЛИ????? знам, че трябва детето да е напълно здраво да кажа че сме на 7години.
Виж целия пост
# 1
детето трябва да е напълно здраво.най добре отложете ваксинцията за другата седмица например smile3503
Виж целия пост
# 2
благодаря, но искам да допълня че в събота звъннах на джипито да я питам точно в колко часа и и казах за това ,а тя ми отговори, че щом няма температура няма проблем, но май ще и откажа.
Виж целия пост
# 3
Аз лично не бих си имунизирала детето при наличие на хрема, даже и лекарят да казва, че няма проблем (което малко ме смущава, де).

По- добре изчакайте да сте напълно здрави. На 7 години се правят ваксините против дифтерия и тетанус (май е без коклюшова компонента), полиомиелитна ваксина, прави се и проба Манту и след отчитане, ако се наложи БЦЖ.

Не е проблем тези ваксини да се отложат във времето до напълно оздравяване на детето!
Виж целия пост
# 4
детето трябва да е напълно здраво.най добре отложете ваксинцията за другата седмица например smile3503
Виж целия пост
# 5
Аз лично не бих си имунизирала детето при наличие на хрема, даже и лекарят да казва, че няма проблем (което малко ме смущава, де).

По- добре изчакайте да сте напълно здрави. На 7 години се правят ваксините против дифтерия и тетанус (май е без коклюшова компонента), полиомиелитна ваксина, прави се и проба Манту и след отчитане, ако се наложи БЦЖ.

Не е проблем тези ваксини да се отложат във времето до напълно оздравяване на детето!

 Peace На дъщеря ми именно по тези причини и  отлагах имунизациите, който се правят на 7 г  до 7г5м. Нямаше проблем. Peace
Виж целия пост
# 6
Днес трябаше да бият на сина ми 3тата ваксина ДТК, но и той е сополив. Обадих се в ХЕИ на докторката, която му я бие, и тя ни каза, че е по-добре да изчакаме и че няма проблем да ни я бият с 1-2 седмици закъснение.
Така че по-добре да изчакате...
Виж целия пост
# 7
няма проблем да я отложите малко, докато на детето му мине хремата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия