Режим на водата в курортите

  • 766
  • 7
За Равда и Поморие имаше изказвания, че имало режим на водата  Tired

Ако някой знае и за други курорти, моля да сподели в тази тема  Wink
Виж целия пост
# 1
Е, това за пръв път го чувам newsm78
А ние вече направихме резервация в Равда, след като не можа да ми хареса нищо във Несебър.
Но , ако наистина е така , веднага ще я отменя, колкото и да не ми се иска.
Не мога да си представя да имам режим на водата,а още по - малко че и дребният ще бъде със нас.
Виж целия пост
# 2
А аз харесах една оферта в Поморие, но като прочетох за режима... се отказах  Tired и сега се чудя къде да резервирам, затова пуснах и темата, някой ако знае за други курорти с режим да казва, моля
Виж целия пост
# 3
И аз знам за Поморие,но миналата години явно сме уцелили момент без режим,защото за 8 дни ни спря водата само веднъж ,поради авалия за няколко часа.
Виж целия пост
# 4
А за Албена ? smile3518 Там има ли режим ... Страхотна почивка е това - отиваш на море и ти спират водата !
Виж целия пост
# 5
А за Албена ? smile3518 Там има ли режим ... Страхотна почивка е това - отиваш на море и ти спират водата !

Е как в Албена ще има режим? Нали немците ще кръснат квитанцията на туроператорите и курортът ще остане съвсем празен?

В Албена няма ново строителство и по тази причина едва ли има проблеми с водоснабдяването.
Което обаче не важи за презастроените и пренаселени южни градчета.

В Кранево има режим, или поне имаше последните две години.
Виж целия пост
# 6
Аз разговарях със жената ,където резервирахме, и тя ми каза че миналата година не са имали режим на водата.А там където е имало (станало е някаква авария) вече е оправено.
Изобщо да не се притесняваме.
Става въпрос за Равда.
Виж целия пост
# 7
Аз разговарях със жената ,където резервирахме, и тя ми каза че миналата година не са имали режим на водата.А там където е имало (станало е някаква авария) вече е оправено.
Изобщо да не се притесняваме.
Става въпрос за Равда.


Мерси за инфото  Grinning , понеже съм си набелязала няколко оферти и в Равда  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия