може ли захарин?

  • 1 417
  • 14
Винаги отзивчиви мами, имам един въпрос, които ми го зададе на скоро една позната и обещах да попитам и вас!
Може ли във водичката на бебчето да се слага захарин вместо захар и кой от двата варианта, за подслаждане е по-добър!

Знам, че не се препоръчва даването на водичка и изобщо подслаждането, но тя е в отдалечен град и колкото и да и говоря - все тая, кара си по старому.
Виж целия пост
# 1
Захарин-в никакъв случай на бебета!
Ако така или иначе е решила да подслажда-да слага захар.Най-добре е без.
Виж целия пост
# 2
Захарин-в никакъв случай на бебета!
Ако така или иначе е решила да подслажда-да слага захар.Най-добре е без.
На същото мнение съм.
Виж целия пост
# 3
Без захарин  Naughty
Виж целия пост
# 4
Категорично НЕЕЕ !
http://www.bg-mamma.com/index.php?PHPSESSID=0b3d904303dd6b214352 … c=19566.msg376657
Виж целия пост
# 5
най-добре да не подслажда! и никакъв захарин Naughty. на голямата дъщеря не й давам даже боза (която тя много обича), само защото се прави със захарин.
Виж целия пост
# 6
Абсолютно-НЕ.По-добре захар,въпреки че най-добре е да свикне на чиста водичка.
Виж целия пост
# 7
Аз съм против всякакво подслаждане на напитки/храна на деца.
Няма никакъв смисъл ...
Виж целия пост
# 8
Аз също съм против подслаждането, а за захарин изобщо и дума не може да става!!!! Той е вреден за възрастен човек, а какво остава за мъничко бебче.
Виж целия пост
# 9
Никакъв захарин само захар, но аз спрях да слагам захар, когато бебко беше на 4 мес. Просто пробвах дали ще пие водата без захар.След като установих, че я пие натюрел, сладостите ги отстранихме.
Виж целия пост
# 10
Захарин-в никакъв случай на бебета!
Ако така или иначе е решила да подслажда-да слага захар.Най-добре е без.
Абсолютно подкрепям
Виж целия пост
# 11
Никакъв захарин,захар,а най-добре и вода да не дава!Но все пак от захарина и захарта,захарта е по-малкото зло!
Виж целия пост
# 12
Много ви, благодаря мами! Както, винаги сте много отзивчиви! Затвърдихте мнението ми
Целувки на всички!!!  newsm51
Виж целия пост
# 13
Пак научих нещо ново от вас.Ей страшни сте   bouquet
Виж целия пост
# 14
Неееее, за бога. Всички подсладители са много вредни. И изобщо не е нужно да се слага и захар - виж препоръките на Световна здравна организация има ги и във форум Кърмене и захранване - БИблиотека.
Ако ще слагаш нещо - то поне да са ампули стерилна глюкоза от аптеката!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия