Диган-какво е това знаете ли?

  • 9 844
  • 30
Инжекция Диган ще слага на беба педи ако не спре да повръща. Дали е уда4но за малко бебе? Вярвам на лекарката, но ако някой го е ползвал и знае нещо..моля отговорете. Детето е с вирус повръща на фонтан по-много. Давам само кърма и лайка, но вси4ко излиза засега. Изписаха Вомитухсил свещи4ки и Фосфатум 9СН.
Виж целия пост
# 1
Давала съм деган на детето-но ампула, за инжекция-незнам.Около вашата възраст-имаше някакъв грип тогава с повръщане и тя го прихвана, но още с първата ампула се оправи.
Виж целия пост
# 2
правилното е Деган- мисля, че може да се ползва и за много малки деца.
Но каква е причината за повръщането, трявба да уточните дали е от вируса само.
Виж целия пост
# 3
На дъщеря ми са й слагали деган, но беше по-голяма от твоето дете. Предполагам, че лекарят ще си изчисли необходимото количество според възрастта и теглото.
Виж целия пост
# 4
Аз съм пила "Деган", пишеше на листовката, че е подходящо и за деца.
Бях хванала някакъв вирус преди време и повръщах 3 дена, нямах сили да стана, след като изпих това чудо, само след 30 мин. бях на крака, не само спря повръщането, но и като цяло се чувствах добре, много е ефикасно  Peace
Мисля, че след като всичко е контролирано от лекар, а не го даваш на своя глава, няма проблем!
Бързо оздравяване   bouquet
Виж целия пост
# 5
на сина ми му слагаха, когато беше на 2 годинки. не се притеснявай от Дегана, по-опасно е ако бебето се обезводни.
Лошото е, че при нас не помогна и трябваше да лежим и двамата в болница.
Стискам палци да не стигате до там.
спокойно давай Деган.
Виж целия пост
# 6
Но каква е причината за повръщането, трявба да уточните дали е от вируса само.
Peace

Преди това случвало ли се е да повръща на фонтан детенцето?
Ако и преди се е случвало да повръща на фонтан и то голямо количество храна може да става дума и за ГЕР.

Желая бързо оздравяване на бебчо.
Виж целия пост
# 7
Деган,Церукал и Вомитусхил са препарати против повръщане. За Церукал е малко още,но за Дегана съм съгласна с другите момичета. Не се притеснявай,ще му подейства много бързо.Аз съм страшно доволна от Вомитусхил-капки-само след един-два приема спира да повръща,а интересното е че никога не повръща самите капки.Внимавай после със захранването.Извинявай,не обърнах внимание колко сте големи,но питай лекаря-той ще ти обясни.Скорошно оздравяване!!!  bouquet
Виж целия пост
# 8
Деган,Церукал и Вомитусхил са препарати против повръщане. За Церукал е малко още,но за Дегана съм съгласна с другите момичета. Не се притеснявай,ще му подейства много бързо.Аз съм страшно доволна от Вомитусхил-капки-само след един-два приема спира да повръща,а интересното е че никога не повръща самите капки.Внимавай после със захранването.Извинявай,не обърнах внимание колко сте големи,но питай лекаря-той ще ти обясни.Скорошно оздравяване!!!  bouquet
Деган и Церукал са едно и също лекарство на различни фирми- активна съставка метоклопрамид Wink
Виж целия пост
# 9
Деган и Церукал са едно и също лекарство на различни фирми- активна съставка метоклопрамид Wink
И Реглан да добавя, да не се обърка някой, че трябва да се внимава с дозировките!
Виж целия пост
# 10
Днес е повръщала 3 пъти на фонтан и доки каза 4е няма още нужда от Деган. Явно много и е раздразнено стомах4ето и бавно ше се успокои. Племенникът ми беше така преди 4 дни явно сме хванали от него.
Благодаря ви за отговорите  bouquet
Виж целия пост
# 11
Деган съм пила като бременна дълго време,че бях на легло и много повръщах.Щом при бременни може значи и при деца също може  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 12
Аз също съм пила "Деган"  и съм много доволна.Използвала съм и Вомитусхил -свещички.Когато малката беше на 3 мес. с мъжа ми ни хвана някакъв вирус с повръщане и с тези свещички се оправихме тогава.
Виж целия пост
# 13
Опитай КАПКИ Вомитусхил.
Виж целия пост
# 14
imim svetovartej ot niakolko mesetca kakvo li ne probvah i pak sam taka
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия