Всеки ден ли рита бебчето?

  • 1 326
  • 43
Здравейте,
искам да попитам мамите, минали вече по този път, дали всеки ден са усещали еднакво бебчето си. Аз усещам моя бебок да рита от около 2 седмици. Ритка ме често през даня, но от снощи не съм го усещала. Много се притесних и не знам дали да звъня да доктора си. Не искам да го притеснявам за глупости. При вас как е било в началото? Дано не ви е смешен въпроса ми  Grinning
Благодаря ви предварително   bouquet
Виж целия пост
# 1
доколкото четох по въпроса преди време, може да не рита ден-два, не повече. А и сега бебето спи 20 часа в денонощието, рита лекичко и може да е докато си спала, например. Дано скоро го усетиш пак за да не се притесняваш.
Виж целия пост
# 2
Спокойно  Peace ще има и такива дни.. още е малък бебока  Wink
И аз първоначално го дебнех по цял ден да ме срита.. Ама после да видиш какво става.. Все по-често и все по-силно ще бесува  Joy
Виж целия пост
# 3
Според мен нанка или ритка слабичко и затова не го усещаш. Просто сега събира сили за по яки ритничета  Wink
Виж целия пост
# 4
Спокойно  Peace ще има и такива дни.. още е малък бебока  Wink
И аз първоначално го дебнех по цял ден да ме срита.. Ама после да видиш какво става.. Все по-често и все по-силно ще бесува  Joy
Съгласна съм.
Виж целия пост
# 5
Ох, дано сте прави милички  Praynig
Аз наистина се притесних след като няколко дни си риташе почти постоянно и отчетливо, не можах да намеря нормално обяснение защо пък сега да не рита вече цял ден. Все пак и другите дни е спинкало, пък риткаше  newsm78. Наистина дано ритне скоро  Praynig
Благодаря ви
Виж целия пост
# 6
Общо взето си спомням че риташе постоянно,но и аз съм имала такива моменти на затишие около ден.
Виж целия пост
# 7
Да всеки ден, някой път по-по нарядко, друг път по-често.
Виж целия пост
# 8
   Нормално е да кротува понякога, но може да пробваш нещо - легни наляво, надясно и т.н. Например - моята риташе, когато  се заседявах пред компютъра. Явно в един момент й ставаше неприятно и се раздвижваше.
Виж целия пост
# 9
Savsem norm. e da ne go ose6ta6 postoqnno.Az predi kato be6e po malko go 4uvstvah 4esto,no sega qvno ve4e mu e tqsno i ne go use6tam 4esto,no kogato me ritka,ritka kato za svetovno xaxaxax  Joy
Виж целия пост
# 10
И аз веднъж се бях шашнала,3-4 дена не го бях усещала,че като се панирах,че като дигнах болницата на главата си,а той нашия спял Joy.Сигурно е мърдал ама през ноща и не съм усещала.Така че споко,бебчо спинка Peace
Виж целия пост
# 11
Дени беше много кротко бебе в корема ми. Ако знаеш само колко пъти сме се шашкали с мъжа ми... Дори и в по-напреднала бременност пак имаше дни, в които го усещах съвсем леко и рядко. Изключение прави 9-тия месец, когато си го усещах нон-стоп. Сега си е едно жизнено детенце Peace
Ако се следиш редовно, няма основания за притеснение според мен Simple Smile
Виж целия пост
# 12
Дано сте прави, дано!
Аз все още не съм го усетила днес. Ако е така и утре май ще тичам на преглед.
Виж целия пост
# 13
Не се притеснявай, всичко ще е ок Peace Гери и тя риткаше всеки ден - дори по едно и също време и веднъж бяхме на рожден ден. Да съм пила не повече от 50 гр мартини и то при положение, че въобще не пия. И като се ошашках, че цял ден не е ритала - бях луднала. Е, всичко си беше в реда на нещата. И бебчето има право на малко почивка Simple Smile  bouquet
Виж целия пост
# 14
И моето бебе риташе много често,особено вечер.Когато си легнех винаги получавах няколко шута Joy. Една вечер в очакване да ритне ама няма,усетих го на другия ден следобяд.Не се притеснявай,явно си почива  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия