А кога усетихте бебето за първи път?

  • 20 607
  • 34
А кога усетихте бебето за първи път? Аз в мойта 19-та седмица - още не съм! Казали са ми и за "пърхането на пеперуда", ама ТЦ - нищо още!
Виж целия пост
# 1
Спомням си го още, беше много вълнуващо. Била съм точно 19 седмица. Пусни си един калкулатор в сайта на БГ Мама.
Виж целия пост
# 2
Ами може и да е мръднало ама да не си разбрала.Мен се ме питаха "рита ли",бях се притеснила накрая,че една приятелка долу-горе ми обясни какво да очаквам.Бебчо си мърдал ама аз като не знам Hug
Виж целия пост
# 3
Ами може и да е мръднало ама да не си разбрала.Мен се ме питаха "рита ли",бях се притеснила накрая,че една приятелка долу-горе ми обясни какво да очаквам.Бебчо си мърдал ама аз като не знам Hug

А какво точно да очаквам моля? На мен това което ми казаха е или пърхане на крила на пеперуда, или все едно че някой те гъделичка отвътре.
Виж целия пост
# 4
И аз се бях притеснила,но понеже ми беше първа бременност го усетих чак в 20 г.с. и можех и да го сбъркам с местене на блузката ми.
Виж целия пост
# 5
Аз усетих бебчето в 18 г.с. По-скоро усещането(поне при мен) в началото е като гъделичкане!
Виж целия пост
# 6
Ами явно трябва да се въоража с още мъъъничко търпение Laughing
Мерси за отговорите!
Виж целия пост
# 7
Аз го усетих през 21 седмица и си беше направо ритник... явно пеперудките съм ги пропуснала.
Виж целия пост
# 8
Пеперуденото пърхане го усетих за първи път в 17 г.с., ритниците - към 21-22 г.с
Виж целия пост
# 9
"Пърхането" усетих още 14-15 седмица...Истинските шутове започнаха към 20-тата...Няма норма за това кога трябва да усетиш движенията, така че не се притеснявай - нали следиш бременността си и знаеш, че всичко е наред, няма от какво да се притесняваш!!! Peace
Виж целия пост
# 10
"Пърхането" усетих още 14-15 седмица...Истинските шутове започнаха към 20-тата...Няма норма за това кога трябва да усетиш движенията, така че не се притеснявай - нали следиш бременността си и знаеш, че всичко е наред, няма от какво да се притесняваш!!! Peace
И аз така Peace
Виж целия пост
# 11
Аз усетих бебето към 20 седмица, беше ритник, а пърхането и аз съм го пропуснала.
Виж целия пост
# 12
В началото на 4 месец
Виж целия пост
# 13
На 22 април, пък родих на 22 септември.......Нали има такова поверие, че на която дата го усетиш на тази ще родиш, аз не вярвах, но си го записах и дълго след раждането, като си четох дневника  установих този факт
Виж целия пост
# 14
Аз усетих бебчо в 18 г.с.- леко ме бутна и след това т.нар."пърхане".
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия