Лак за нокти

  • 1 622
  • 36
Търсех инфо за добри лакове за нокти и попаднах на OPI - те откъде могат да се купят, защото питах в някои козметики и аптеки - не са ги чували хората тези продукти. Ако може и цена... Embarassed

Също така предложете и други марки, от които сте доволни.  Hug

Виж целия пост
# 1
Аз лично тази марка си я купувам от маникюристката ми, разпространяват я в много салони , питай . Иначе имах един на Chanel - не бях ползвала техен лак , но е страхотен ,само че аз и без друго вече само безцветен нося, поради липса на време за поддръжка... Tired
Виж целия пост
# 2
Вносители на OPI, лаковете са 10-15 лева.
Виж целия пост
# 3
Опи са страхотни лакове, харесват ми също и Буржоа. Не че съм изпробвала всички марки де Embarassed
Виж целия пост
# 4
Опи са страхотни лакове, харесват ми също и Буржоа. Не че съм изпробвала всички марки де Embarassed
И аз съм за OPI, ползвам ги от година.Продуктите им за грижа за нокти също са страхотни. Във Варна лаковете са по 14-15 лева, а диамантената серия е 30- тя е с диамантен прах newsm78
Виж целия пост
# 5
За мен е лудост да се дават такива пари за лакове Sick Веднъж си купих 'реномиран' лак ( на Манхатан), и на 2=рия ден няма и следа от маникУр( сори за думата, ама нямам буквата ИУ на клавиатурата) Mr. Green Та жуля си яко с Голдън роуз, и няма по=доволен 4овек от мен. ПО лев4е, всеки ден си купувам нови лакове bowuu
Виж целия пост
# 6
И аз съм за OPI, ползвам ги от година.Продуктите им за грижа за нокти също са страхотни. Във Варна лаковете са по 14-15 лева, а диамантената серия е 30- тя е с диамантен прах newsm78
Срам Embarassed Бях питала преди и някой май ми беше отговорил, но съм забравила. Та къде ги продават във Варна на OPI лаковете?
Виж целия пост
# 7
И аз съм за OPI, ползвам ги от година.Продуктите им за грижа за нокти също са страхотни. Във Варна лаковете са по 14-15 лева, а диамантената серия е 30- тя е с диамантен прах newsm78
Срам Embarassed Бях питала преди и някой май ми беше отговорил, но съм забравила. Та къде ги продават във Варна на OPI лаковете?
До "Делфина"-има едно магазинче за фризиорски неща....едната част на магазина е бельо, ругата е  лакове и др. Собственичката е дистрибутора за Варна,има ги всички колекции
Виж целия пост
# 8
За мен е лудост да се дават такива пари за лакове Sick Веднъж си купих 'реномиран' лак ( на Манхатан), и на 2=рия ден няма и следа от маникУр( сори за думата, ама нямам буквата ИУ на клавиатурата) Mr. Green Та жуля си яко с Голдън роуз, и няма по=доволен 4овек от мен. ПО лев4е, всеки ден си купувам нови лакове bowuu
Не съм съгласна с теб, защото от опит знам,че евтините лакове  ми съсипват след време ноктите-пожълтяват, плочките стават неравни.Пак трябва да слагам първо  качествена база отдолу,което прави същите пари
Виж целия пост
# 9
Честно казано досега не съм попадала на лак, който да е траен.

Не съм съгласна с теб, защото от опит знам,че евтините лакове  ми съсипват след време ноктите-пожълтяват, плочките стават неравни.Пак трябва да слагам първо  качествена база отдолу,което прави същите пари

Аз не съм забелязала евтините лакове да ми правят някакъв проблем. Явно си е до нокът. Според мен не си заслужава да дадеш 20-30 лв за лак, който ще използваш не повече от 3 пъти. На мен ми омръзват бързо и за това си взимам евтини, за да не ме е яд после. Преди време си бях взела лак на Диор и се сгъсти след 4 ползване. А струваше доста.
Виж целия пост
# 10
Аз съм много доволна от лаковете на ФлорМар...палитрата им е страхотнои особено лятото,когато кисна с часове в морето пак не ми мръдва лака
Виж целия пост
# 11
Честно казано досега не съм попадала на лак, който да е траен.

На мен никой лак не ми е траен- максимум 3-4 дни, плочката на кокъта ми е мазна и не държи нищо,така че сум се примирила
Виж целия пост
# 12
За мен е лудост да се дават такива пари за лакове Sick Веднъж си купих 'реномиран' лак ( на Манхатан), и на 2=рия ден няма и следа от маникУр( сори за думата, ама нямам буквата ИУ на клавиатурата) Mr. Green Та жуля си яко с Голдън роуз, и няма по=доволен 4овек от мен. ПО лев4е, всеки ден си купувам нови лакове bowuu
Хайде сега нямало ИУ на клавиатурата. Кой за квото си мисли Mr. Green МаникУр се пише с Ю Crazy Laughing
Виж целия пост
# 13
Моите нок. плочки също са мазни и трудно задържат лак.За сега обаче марката, която най- дълго издържа в/у ноктите ми е CATHERINE ARLEY.Чак се учудвам колко време издържа лака. newsm44
Виж целия пост
# 14
Потвърждавам - много трайни са за парите си. Особено един сребристо-сив, брокатен /но много лек, ненатрапчив/ - като го сложа върху друг просто за блясък, маникюрът ми издържа цяла седмица.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия