За дюшечето

  • 614
  • 9
Купихме легло за бебчо към което си върви някакво подобие на матраче-2 дунапрена вмъкнати в калъф.Може ли бебето да спи на това или да купим матрак.Ако трябва моля препоръчайте ми с какъв пълнеж да е.
Виж целия пост
# 1
Нас ни посъветваха да бъде кокос+дунапрен и сме доволни. Кокосовите ставали на дупки като подскачат върху тях по-големите дечица, а дунапреновите са меки и не могат да стъпят стабилно малчовците - затова най-добре комбиниран. Peace
Виж целия пост
# 2
Само кокос, вълна и кокос, дюшече с памучен дреп......PU Пяните изпускали някакви газове, увреждащи нервната система.....За матраците с пружини съм чувала, че не става, защото задържали разни магнитни полета, пък и съм чела, че не е полезно  на леглото да имаш метал....Латексовите може да предизвикат алергия......
Виж целия пост
# 3
Нас ни посъветваха да бъде кокос+дунапрен и сме доволни. Кокосовите ставали на дупки като подскачат върху тях по-големите дечица, а дунапреновите са меки и не могат да стъпят стабилно малчовците - затова най-добре комбиниран. Peace
И ние сме с такъв даже специално си ги поръчахме защото нямаше размер за нашето легло
Виж целия пост
# 4
Нас ни посъветваха да бъде кокос+дунапрен и сме доволни. Кокосовите ставали на дупки като подскачат върху тях по-големите дечица, а дунапреновите са меки и не могат да стъпят стабилно малчовците - затова най-добре комбиниран. Peace
И ние сме с такъв даже специално си ги поръчахме защото нямаше размер за нашето легло
Аз съм много доволна и съм благодарна, че ме посъветваха момичетата от "Штъркел" Peace
Виж целия пост
# 5
И ние сме с такъв даже специално си ги поръчахме защото нямаше размер за нашето легло
А можеш ли да ми кажеш от къде го поръчахте и за колко време ви го направиха? Мерси предварително
Виж целия пост
# 6
От един магазин на "Пиротска" - от там ни е и леглото , ама не му помня името. Утре ще питам мъжо как беше и ще пиша, че сега спи Laughing Дават срок 10 дни (работни), но стана нашия за 7.
Виж целия пост
# 7
Значи магазинът се казва ВИс Виталис , но не се сещаме на кой номер на Пиротска.  Ако вървиш от Ботев към Опълченска по Пиротска ти се пада от дясната страна. Оф надявам , се да го намерип с тия мои объркани обяснения Embarassed
Виж целия пост
# 8
Кокос + дунапрен = добра цена и качество.
Виж целия пост
# 9
Santa, благодаря ти много за информацията.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия