Какво се правеше с бонбоните Маршмелоуз?

  • 2 907
  • 23

 Срещала съм някъде, че се използваха тези бонбони, но за какво беше точно? Нещо за тортата-гърди ли, или не беше това?

Имам такива бонбони и ми идва нанагорно да ги изям всичките(никой друг, освен мен не ги яде  Rolling Eyes), та ако има нещо, в което да ги използвам, ще се радвам.
Виж целия пост
# 1
Разгледай,може да си харесаш нещо-http://www.good-cook.ru/forum/index.php?showtopic=1802 #Crazy
Виж целия пост
# 2


 Благодаря..ама там има ли нещо с Маршмелоуз все пак? Аз не видях. Верно гледах по диагонал, щото толкова много за четене не е замоите нерви и търпение, но така и не видях някъде да пише Маршмелоуз...

А с тези бонбони само украса ли може да се прави?МАй не стават за нищо друго  Close Моите са във форма на патки ли, зайци ли..нещо такова
Виж целия пост
# 3
Виж темата на Natalyna http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=68944.0;all
Виж целия пост
# 4
Бубе, като глазура на торта предимно се ползват.Мисля, че се разтапяха в МВ с няколко капки лим.сок и после се "замесва" тесто с пудра захар.
Виж целия пост
# 5
Да, видях. Но това не е за мен за съжаление. Твърде сложно ми се види  Rolling Eyes КАто видях торатата на ЛУЛУТО, но тя казва, че се е озорила..за мен какво остава    Embarassed

Мислих, че ще има нещо по-простичко като приговяне и  няма да изисква чак такива кулинарни умения. Аз един ориз го загарям редовно, направо ме е страх да се пробвам какво би станало с Маршмелоус-а  Embarassed
Виж целия пост
# 6
може би не е това, което търсиш, но маршмелоус ние използваме като си правим барберкю - след като сме си хапнали пържолките сядаме около огъня и започваме да ги надяваме на пръчка и да ги печем на огъня. хващат хубава коричка, а отвътре стават мекички и така........... 
Виж целия пост
# 7
Един сладкиш правят баща ми, който го е научил съответно от брат ми в Америка.

Та купуваш корнфлекс, който е като гривнички, има такъв на Нестле мисля и се води с мед.
В тиган разтопяваш едно пакетче масло и после добавяш Маршмелоуса докато се разтопи при непрекъснато бъркане (препоръчвам ти тиганът да е тефлов). В получената лепкава смес се овалва корнфлекса и се изсипва в тавичка докато е топло, заглажда се и се оставя да изстине. След като се втвърди се реже с голямо търпение и остър нож  Grinning. Много е вкусно, прилича на голяма хрупкава и силно ароматна вафла.
Успех и приятен апетит
Виж целия пост
# 8
Един сладкиш правят баща ми, който го е научил съответно от брат ми в Америка.

Та купуваш корнфлекс, който е като гривнички, има такъв на Нестле мисля и се води с мед.
В тиган разтопяваш едно пакетче масло и после добавяш Маршмелоуса докато се разтопи при непрекъснато бъркане (препоръчвам ти тиганът да е тефлов). В получената лепкава смес се овалва корнфлекса и се изсипва в тавичка докато е топло, заглажда се и се оставя да изстине. След като се втвърди се реже с голямо търпение и остър нож  Grinning. Много е вкусно, прилича на голяма хрупкава и силно ароматна вафла.
Успех и приятен апетит


Ухааа..нещо такова търсех сякаш!

Много благодаря! Че и е толкова лесно  smile3508
Виж целия пост
# 9
Простете невежеството ми, но какви са тези бонбони. За пръв път ги чувам  Embarassed
Да не са нещо като "Лакта"?
Виж целия пост
# 10
Не,това са едни гумени бонбони,малко по - меки от тези целираните.Пусни си търсачката,има доста изписано за тях!  bouquet
Виж целия пост
# 11
Като стана дума за бонбони Лакта, някой виждал ли е такива по магазините?
Виж целия пост
# 12
Един сладкиш правят баща ми, който го е научил съответно от брат ми в Америка.

Та купуваш корнфлекс, който е като гривнички, има такъв на Нестле мисля и се води с мед.
В тиган разтопяваш едно пакетче масло и после добавяш Маршмелоуса докато се разтопи при непрекъснато бъркане (препоръчвам ти тиганът да е тефлов). В получената лепкава смес се овалва корнфлекса и се изсипва в тавичка докато е топло, заглажда се и се оставя да изстине. След като се втвърди се реже с голямо търпение и остър нож  Grinning. Много е вкусно, прилича на голяма хрупкава и силно ароматна вафла.
Успех и приятен апетит


Ухааа..нещо такова търсех сякаш!

Много благодаря! Че и е толкова лесно  smile3508

Е,то се подразбира,че трябва да ни почерпиш после.Такива лиги проточих за тази силно ароматна и хрупкава вафла...Марулке,бива ли така ,такива сочни обяснения... #2gunfire
Виж целия пост
# 13
Един сладкиш правят баща ми, който го е научил съответно от брат ми в Америка.

Та купуваш корнфлекс, който е като гривнички, има такъв на Нестле мисля и се води с мед.
В тиган разтопяваш едно пакетче масло и после добавяш Маршмелоуса докато се разтопи при непрекъснато бъркане (препоръчвам ти тиганът да е тефлов). В получената лепкава смес се овалва корнфлекса и се изсипва в тавичка докато е топло, заглажда се и се оставя да изстине. След като се втвърди се реже с голямо търпение и остър нож  Grinning. Много е вкусно, прилича на голяма хрупкава и силно ароматна вафла.
Успех и приятен апетит


Ухааа..нещо такова търсех сякаш!

Много благодаря! Че и е толкова лесно  smile3508

Е,то се подразбира,че трябва да ни почерпиш после.Такива лиги проточих за тази силно ароматна и хрупкава вафла...Марулке,бива ли така ,такива сочни обяснения... #2gunfire

 Embarassed не се трая и аз кви ги пиша! Само да споделя, че имаш ама мнооооого сладурчесто бебе, с тези снимки ми е сред фаворитие, да ти е живо и здравичко. Не е тук мястото да го кажа, ама видяхме нашта мома в събота на 4Д и е само две големи бузи  Laughing дано не се запъне с тия бузи при раждането   newsm47
Виж целия пост
# 14
А от къде ги купувате тези бонбони "Маршмелоус"? В БИЛА или МЕТРО има ли ги?  Grinning Горе долу колко струват и на вкус като бонбоните ЛАКТА ли са?  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия