rajdane na razpeti petak

  • 1 399
  • 18
izbrala sam si da rodq v petak,no nali e razpeti petak-tova nqkakvo zna4enie ima li? newsm78
Виж целия пост
# 1
Едва ли!Раждай си спокойно и мисли само хубави неща.Най-вайно е бебчо и ти да сте добре,другото са разни измишльотини.Ще чакаме да се похвалиш след това.Успех,мила,стискаме палци! Praynig Hug
Виж целия пост
# 2
Освен, че ще прекараш Великден в болницата не виждам никакво значение. Peace
Виж целия пост
# 3
 Ами, ако бебето реши само да се роди тогава newsm78Май няма да мислиш дали има значение Wink Стига с тези суеверия!Леко раждане ти желая!
Виж целия пост
# 4
Здравей! Ами какво значение може да има? Тази година се пада разпети петък, догодина - едва ли.. Ако търсиш някакви "знамения" в датата - не се самонавивай, а мисли за бебчето, което ще гушкаш!

Леко раждане и здраво бебенце!  Hug   bouquet
Виж целия пост
# 5
Освен, че ще прекараш Великден в болницата не виждам никакво значение. Peace
Леко раждане и прекрасно бебче!  bouquet
Виж целия пост
# 6
Леко раждане.
Мисля, че няма значение дали ще е разпети петък или няма да е. Най-много да прекараш празника в б-цата.
Дияна пък реши, че ще се роди 20 дена по-рано.
Виж целия пост
# 7
Колкото значение има за раждане на петък 13- ти  Crazy
Виж целия пост
# 8
Няма никакво значение, аз не съм решила да е тогава, ама ще ме вкарат за преносване и ще го предизвикат, така че и аз съм там в петък. Може да се засечеме и да празнуваме Великден заедно.
Виж целия пост
# 9
izbrala sam si da rodq v petak,no nali e razpeti petak-tova nqkakvo zna4enie ima li? newsm78

 Mr. Green Не искаш да кажеш, че няма никой родил се на разпети петък, нали? Hug Раждай си нормално и живо и здраво бебче ти желая  bouquet
Виж целия пост
# 10
tsetskabon, Nadeto,желая Ви леко раждане. Peace

Няма значение,че е разпети петък.
Виж целия пост
# 11
Е, ти пък....каква значение да има? Няма нищо, само че ще се чукнете с яцата в болницата! Това е! Joy
Леко раждане и здраво бебе. Споко - всичко ще е ОК! Hug
Виж целия пост
# 12
Дрън-дрън. Дядо ми е роден по това време, но не се знае кога точно, щото не правели кръщенета, ако е преди Великден или след или нещо такова, та го записали уж, че се е родил на Първи май, дивотии пълни, цял живот празнуваш, а не знаеш кога си роден.  Crossing Arms ooooh!
Виж целия пост
# 13
Ако ти звучи успокоително...този точно петък не е имал никакво значение преди 2000 години:)

Просто дати...
Виж целия пост
# 14
Има много суеверия за раждането, но за този ден дори не съм и чувала. Така че успешно раждане  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия