цветна бременност???

  • 2 465
  • 16
Здравейте!Моля за малко помощ.притеснявам се 4е имам цветна бременност.ако е така би трябвало да е 4 месец.идва ми нормално,правих си тест които излезе отрицателен,но постоянно имам 4увството 4е корема ми расте.правих секс със презерватив,нямам симптоми от рода на гадене и други такива.свър6и ми преди 2 дни но корема не ми спада и ми става от време на време все едно съм глатнала футболна топка.може ли някои да ми каже до кои  месец има кръвоте4ение и дали изоб6то при тези не6та има такова не6то при мене или вси4ко е в главата ми.а  и усещам не6то като все едно яй4ниците ми са пълни с нещо и къркорят.МОля за малко помощ.ще съм благодарна.
Виж целия пост
# 1
Вероятно проблемът ти е другаде. Иди на гинеколог за всеки случай, но по-скоро на гастроентеролог.
Виж целия пост
# 2
Според мен не си бремена при цветната има промяна в цикъла по слабо тече,по кратко време и за 4 мес трябваше да има и други симптоми,а и теста ти е отрицателен.
Според мен имаш колит или някакъв друг проблем примерно при пиене на много газирани напитки и при мен става така.
А това за яйчниците да са пълни с нещо и да къркорят го чувам за първи път и не съм го имала така че не знам от какво може да е.
Виж целия пост
# 3
Задължително иди на гинеколог, и после ако не си бременна - при други специалисти, джипи-то трябва да те насочи към какви
Виж целия пост
# 4
Определено не си бременна! Как изобщо ти е хрумнало  #Crazy?
Виж целия пост
# 5
Вероятно проблемът ти е другаде.
Peace

Когато става дума за т.нар цветна бременност кръвотечението е много по оскъдно и жената няма как да не разбере, че е бременна /това го четох в едно сп."9 месеца"/.
Виж целия пост
# 6
благодаря ви явно проблема си е в мене аз съм си такава.притеснявам се за всяко не6то.и ни6то 4удно да си ваобразявам и 4е ми е надут корема.за6тото сега последния месец ми бе6е малко по лсаб от по принцип.а от на4алото на годината или ми закаснява или ми идва по рано.нямам представа ве4е.адски много съм се напла6ила с тази бременност.все пак благодаря
Виж целия пост
# 7
най-вероятно не си бременна,но е редно да отидеш на гинеколог!!!
Виж целия пост
# 8
Най-вероятно не си бременна, но по-добре виж лекар какво ще ти каже.
Едната ми колежка така разбра, че е бременна в края на 6 месец - докторът и казал : "Момиченце е!", а тя попитала: "Ама сериозно ли съм бременна?" Звучи като виц, ама си е истина - карала е цветна бременност и освен това бебето беше малко и кротко - и до края почти не шаваше, а тя си мислела, че и къркорят червата  #Crazy!
Виж целия пост
# 9
Посети гинеколога, за да се успокоиш.При цветна бременност кръвта е по-бледа и интензивносста на течението е по-слаба.
Виж целия пост
# 10
 Една приятелка имаше цветна бременност с второт си дете. Каза , че кръвотеченияа и са  биби около датата на М , но  с много кратка продължителност . Изтичащата от влагалището течност е била с бледорозов цвят и много оскъдна. Жената се сетила , че може да е бременна , едва когато бебето започнало да мърда.
Виж целия пост
# 11
Знаете ли някакви линкове за цветна бременност, или пък случайно ако знаете как се казва като медицински термин? Ако е същото "цветна бременност" медицинския термин-някои знае ли как е на английски тогава?
Виж целия пост
# 12
Здравейте, и аз съм се шашнала защото вече втори месец цикъла ми се струва променен. След ходене на море, където беше много оскъден, имах един контакт но без да осъществя всъщност такъв, след като той свърши в ръцете ми аз се избърсах и след малко без да помисля се пипнах отдолу, но без да си вкарвам пръста, защо ли го направих...Цикъла ми дойде , малко по-кратък, с ден може би, но първия ден беше много обилен и болезнен. ненаправих тест тогава . Този месец ми дойде отново по график, но ми е по-оскъден и /незная дали си внушавам вече/. Преди малко правих тест, отрицателен е. Според вас дали карам цветна бременност, защото всички казват че тя е само зацапване...при мен не  е зацапване, но е по-оскъден от обикновенно. Дали смяната на климата е оказала пък влияние? Утре заран съм на гинеколог..на ехогграф, ще се побъркам вече.
Виж целия пост
# 13
Някой може ли да ми обясни как протича въпросната цветна бременност... Не мога да открия никъде в И-нет какво представлява....HELP!
Виж целия пост
# 14
здравейте!обикновенно цикълът ми е на 28 дни,болезнен и продължава 4-5дни,но този месец имах кръвоте4ение на датата,но само за една нощ и без болки.сега след една седмица пак прокървих малко и незнам на какво се дължи,тъй като не съм забременявала до сега,а отдавна правя опити и нищо не става.ще ви бъда благодарна,ако изкажете мнение!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия