3D при Мазнейкова

  • 1 466
  • 18
Някой има ли идея защо 3D ултразвукът е 2 пъти по-скъп при Мазнейкова? По-добра техника и апарати или по-добра лекарска репутация? Моят гинеколог ме праща при нея, най-вероятно ще ида там, но все още се чудя, затова ви питам.
Виж целия пост
# 1
И на мен ми е интересна тази тема; само да попитам - в цифри какво означава 2 пъти по-скъп?
Виж целия пост
# 2
Ами доколкото разбрах от моя приятелка, която ходи във Фемина преди 2-3 седмици, там струва 30 лв. При Мазнейкова е 70......
Виж целия пост
# 3
Аз ще ходя утре на 3D в МЦ "Фемина". Там прегледа струва 40 лв. Не знам как е на други места.
Виж целия пост
# 4
Ами доколкото разбрах от моя приятелка, която ходи във Фемина преди 2-3 седмици, там струва 30 лв. При Мазнейкова е 70......
Лелей, 70 лв. за ултразвук...
Благодаря ти за отговора!
Виж целия пост
# 5
Tова въобще не е вярно ! Аз там плащах по 35 лв. и следях бременността си до 7-ми месец . Това беше миналата година , но не са се променили нещата , защото вчера бях на профилактичен преглед в новата клиника на бул. България и пак платих 35лв. Да не би да ме гледат на друг видеозон?  newsm78
Виж целия пост
# 6
Прегледът при доктор Мазнейкова струваше около 30 лева (дали не беше 35?) миналата година към ноември...не ми се вярва да е 70 лева.
Има много добър апарат и е добър професионалист ...вижда неща, които други лекари не успяват.
Виж целия пост
# 7
Ами говоря за 3D - фетална морфология!
Иначе другият ултразвук - гледаше ме Коларов - е 30 лв, и това освен че е в новата клиника на "България", и в старата си висеше надписът - "3D - 70 "!
Виж целия пост
# 8
До колкото знам - Мазнейкова е най-добър диагностик на 3D  в Сф. Наистина е скъпо, но да ти кажа тя има и 4D апарат, което вече си било глезотия
Виж целия пост
# 9
Аз ходих при Мазнейкова миналата година и платих 70 лв! Записах си и диск със снимки и с клипчета с движенията на бебето. Беше цветно и видеозона се водеше 4Д, записва движенията в реално време. Докато при прегледа за 40 лв снимките са черно-бели, не можеш да видиш движенията в реално време и видеозона е 3Д...за Мазнейкова е все едно какво ще избереш ти, в смисъл, че тя вижда и на двата видеозона това, което трябва да види, но аз избрах прегледа за 70 лв само за да си запиша клипчетата щото ме кефеше...но ако не ти се дават толкова пари няма проблем!
Виж целия пост
# 10
Ясно. благодаря ти много. Grinning
Защото все пак има логика да става въпрос за по-различен апарат,
аз просто ги попитах за цената и те ми отговориха без допълнителни разяснения
Виж целия пост
# 11
една приятелка ходи при Мазнейкова преди 2 седмици и беше 70лв
Виж целия пост
# 12
Точно така както Lodsi ти е писала е. Ако искаш цветния , дето виждаш бебо в джижение и искаш запис да си го имаш е така , но това се прави веднъж за цялата бременност след 5-ти месец май беше  , ако желаеш , но ако ти го следи на нормалния 3Д си е 35лв. Peace
Виж целия пост
# 13
Aз си правих 4D при нея и е 70лв.Беше миналата година.
Виж целия пост
# 14
Ами говоря за 3D - фетална морфология!
Иначе другият ултразвук - гледаше ме Коларов - е 30 лв, и това освен че е в новата клиника на "България", и в старата си висеше надписът - "3D - 70 "!
ай стига де, фетална морфология се прави на 2д САМО!
Иначе- при нея е според пациентката- на моя позната, прегледът беше 70, за запис на диск- отделно още 65 Shocked
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия