ШЕСТИ клас!

  • 95 809
  • 747
# 735
НСЧ, много неприятно това със зъбките... Confused Какъв ще да е бил тоя чадър! Shocked

Весели празници и хубава ваканция на всички! Hug
Виж целия пост
# 736
НСЧ, много неприятно. Важното е, че сте намерили решение на проблема със зъбите.
Чоко, все едно описваш моята девойка - същата работа, ама същата. Twisted Evil
При нас разпуснаха още вчера и днес не са на училище. Тържеството им беше в понеделник. Днес останаха само празнуванията в школата по английски и реално вече е във ваканция.

Да пожелая на всички светли и спокойни празници, изпълнена с приятни емоции Коледа и щастлива Нова година. И нека 2017 г. донесе на всички повече хубави мигове, успехи и сбъднати мечти!
Виж целия пост
# 737
Весели Коледни и Новогодишни празници!
Имайте една топла и уютна Коледа! С много подаръци  Gift
Здрава и мирна 2017 година, изпълнена с много успехи!
Бъдете спокойни, креативни и позитивни!



И някой да ни подари Нова тема  Wink
Виж целия пост
# 738
  Честита Коледа и от мен,момичета!Бъдете здрави,щастливи и усмихнати,вие и вашите семейства!
   Моето момче замина с кака си в София,тя е ваканция,искала да си го поглези малко.
Виж целия пост
# 739
Честита Коледа! Много здраве и щастие на всички малки и големи  Hug

Какъв ще да е бил тоя чадър! Shocked
От Чайна МОЛ-а, да знаете, здрави са!  Joy
Виж целия пост
# 740
С малко закъснение, Весела Коледа на всички, много щастие и уют, време, което да прекарваме с децата си и късмет, който да подклажда оптимистичното пламъче цяла година!
Виж целия пост
# 741
Весело посрещане на Новата година и от мен, и от сина ми  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 742
Весело посрещане на Новата 2017 година. Желая ви една вълнуваща година, изпълнена само с хубави моменти и сбъднати желания, не на последно място да сте здрави и Бог да бди над семействата ви. Успех в начинанията.  Simple Smile
Виж целия пост
# 743
   Привет,момичета!
  Тъй като съм на работа,използвам случая,че нямам работа, и влизам да ви пожелая-Весело посрещане на 2017г!Бъдете здрави,обичани и обичащи!Дано да бъде по-успешна и хубава следващата година!
Виж целия пост
# 744
Честита нова година!
Бъдете здрави, щастливи и обичани, много успехи през новата година!
Виж целия пост
# 745
   Привет!Честита нова година,да е по-добра от предишната и да имаме повече поводи за усмивки!
   Как сте?Искренно се надявам да няма болни човечета в темата!Моят син ходи на тренировки,учи за класно по БЕЛ,по цял ден се мотае,с две думи.
Виж целия пост
# 746
За много години!

"по цял ден се мотае,с две думи." -  Peace

http://www.mon.bg/?go=news&p=detail&newsId=2384
Учениците от всички училища трябва да се върнат в класните стаи на 9 януари (понеделник).

Някой ще се заеме ли с оформяне на нова тема ...
Виж целия пост
# 747
На бързо направих нова тема. Цък
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия