на 2 г и половина кара ролери

  • 663
  • 7
на сестра й са. няма майтап Laughing
 Mr. Green"кара" силно казано, ама ги плъзва по пода и се задържа добре.

 изкарва ги от раницата, слага си ги на краката и ги търкаля из вкъщи, какво да правя newsm78
пищи, не ми дава да ги махам, хем е падала и пак. много ли е опасно Embarassed
да я оставя ли да си "чупи" главата или да й ги изтръгна от крайниците и да   noear
Виж целия пост
# 1
Просто вземи мерки за безопасност - купете й каска, налакътници и наколенници - и остави детето да следва инстинкта си. Щом се справя, значи не й е рано. Браво на нея!
Виж целия пост
# 2
Просто вземи мерки за безопасност - купете й каска, налакътници и наколенници - и остави детето да следва инстинкта си. Щом се справя, значи не й е рано. Браво на нея!
Peace подкрепям
на различни възрасти явно правят различни неща
едни говорт на 1г и 5 м други на 2 г и 5 м.
едни ходят на 9 м други на 1 г и 4 м
Гледай да я опазиш здрава и явно ще е ексремна мацката Grinning
Виж целия пост
# 3
ми тя сама си слага и наколенки, щото има към ролерите и каската я нахлупва Simple Smile
много си е стабилна и щура, но в говора хич я няма Laughing Mr. Green

незнам, само ме е страх да не се разчекне да си изпочупи кокалаците newsm78 Tired
Виж целия пост
# 4
ми тя сама си слага и наколенки, щото има към ролерите и каската я нахлупва Simple Smile
много си е стабилна и щура, но в говора хич я няма Laughing Mr. Green

незнам, само ме е страх да не се разчекне да си изпочупи кокалаците newsm78 Tired

Аз качих моята на 3 години и доста майки ме гледаха така: #Crazy
Каска,наколенки и ръкавички без пръсти за ръчичките и всичко ще е наред  Peace
Кой знае, 2012 дисциплината бързо пързаляне с ролери може да е вече летен олимпийски спорт  Wink
Виж целия пост
# 5
Ако я оборудваш както трябва  (каски, наколенници, подлакътници и т.н.) мисля, че няма да има проблем Simple Smile
Виж целия пост
# 6
Сетих се преживяването на Виктор миналото лято с един скейтборд  ooooh!  За мое щастие се съгласи да го кара легнал   hahaha   

Щом й харесва, не можеш да я спреш - само мерки за безопасност  Peace
Виж целия пост
# 7
И Самуил се пробва с моите ролери, но му бяха доста големи. Мисля вече да го снабдя, че да си караме тримката ( и таткото има).  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия