памперс от метро

  • 5 050
  • 29
мами, последните две покупки от метро този месец са потресаващи - страшно тънък памперс и мирише малко странно. 3ти размер(от 4 до 9 кг). вие забелязали ли сте промяна в качеството напоследък? може ли да са менте?
Виж целия пост
# 1
Мойте памперси Памперс не съм ги купила от Метро, а от нашият град, ползвам 4 / 7 - 8 кг / и последният пакет, който купих преди седмица е много по-различен като качество от предишните, който съм купувала. На нищо не миришат, но ми направи впечетление, че са по-тънки от обикновенно. Освен това на задната страна пълнежът е много по-малко и направо памперсът прозира.
На моя приятелка детето от последният пакет п-си се изрина, купуваме ги от едно и също място. На моят син за сега нищо му няма, но съм ползвала само няколко памперса.  PraynigДано няма проблеми.
Виж целия пост
# 2
Не съм забелязала таква промяна.НАшите винаги са били такива каквито Руби ги описва Hug
Виж целия пост
# 3
Момичета, Памперс имат два завода, единият в Турция, другият в Полша. Памперсите произведени в Турция са доста по-некачествени.


Аз обаче още не съм намерила начин да различа по пакета къде точно са произведени  Thinking
Виж целия пост
# 4
Ако има баркод/а трябва да има/ от там можеш да разбереш къде са произведени.
Виж целия пост
# 5
Ако има баркод/а трябва да има/ от там можеш да разбереш къде са произведени.

Охх за това не се бях сетила, мерси  Hug Сега остава да проверя кодовете на Турция и Полша  Sunglasses
Виж целия пост
# 6
На мойте баркодът е 4  015400  109198, а под него на бялата лента отстрани на пакета има някакъв печат TR 16  03  06  6  075  2725  05  2305.

 newsm78 Не знам къде да проверя баркода на коя страна е. Ще бъда благодарна ако някой знае и ми каже.
Виж целия пост
# 7
http://www.rabotnik.hit.bg/barkod.htm

Това намерих аз но според него тези памперси са германски  Shocked
Виж целия пост
# 8
http://www.ean.ch/bulgaria/client_e.asp

На този сайт като въведете баркод-а можете да видите фирмата на която принадлежи. Но това което прочетох е че страната в баркода няма нищо общи със страната производител. Така че освен да тълкуваме TR като Turkey, друга идея нямам  newsm78
Виж целия пост
# 9
Ot dosta vreme ne kupuvam Pampers.Ne sam dovolna ot kachestvoto.Savet:smenete gi s Molfix ili Happy.
Виж целия пост
# 10
Първите 3 цифри от баркода от 400 до 440 са на Германия, наистина. Мисля, че TR от печата означава точно Турция. Тези, които купувам аз от Билла, са също такива, но досега не съм имала проблем? Годността до кога им е, провери ли?
Виж целия пост
# 11
Преди време имаше тема в която мамите от чужбина обсъждаха промяната на Памперс. Памперсите били с по-малко пълнеж, а и мокрите кърпички по-малко бройки. Вероятно и до тук са стигнали новите памперси.
Виж целия пост
# 12
Аз допреди 1 месец все с памперс карах, но от известно време започнахме да имаме проблеми, защото пропуска. Смених с Либеро и засега съм доволна.
Виж целия пост
# 13
На мойте баркодът е 4  015400  109198, а под него на бялата лента отстрани на пакета има някакъв печат TR 16  03  06  6  075  2725  05  2305.

 newsm78 Не знам къде да проверя баркода на коя страна е. Ще бъда благодарна ако някой знае и ми каже.

Същото е о при мен!
Виж целия пост
# 14
аз също съм недоволна обрина се за втори път от Памперс,бягх се зарекла да не купувам но така с слу4и
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия