Някой подавал ли е за детски този месец?

  • 1 163
  • 24
Моя позната миналата седмица ми каза, че вече се дават доходите за 1 година назад, съответно и декларацията е нова с графи за 12 месеца доходи.
Днес мъжът ми мина през социалните и току-що ми донесе декларацията, която е взел, и тя е от старите - с 6 месеца назад- такава му дали.
Някой някакво инфо?
Виж целия пост
# 1
Подадох в началото на месеца .Да бланките са от старите с 6 графи ,наложи се но 2 месеца да сместя на ред ooooh!,и да наистина дохода е за 12 месеца назад .Успех.
Виж целия пост
# 2
Благодаря,buba!
Ще попълня тази,пък дано не ме върнат....
Виж целия пост
# 3
Подадох вчера-ще те върнат,ако служебната бележка ти е за шест месеца!Така че си извади нова.На мен ми казаха навреме и ходих да вадя нови,питах ги вчера и ми казаха,че са щели иначе да ме върнат...Това е защото детските ще се подават вече на една година,а не на шест месеца.
Виж целия пост
# 4
Бубе, служебните ни бележки са за 12 месеца,само молбата-декларацийка е за 6. Ще ги напиша,както Буба -12 в 6 реда (бе много Бубета тука бе  Crazy  Wink)
Виж целия пост
# 5
Моя позната ходи дали са и декларация за 6 месеца  щото нямали от новите .Казалии септември да занесе бележка от училището че детето ходи на училище иначиги спират.
Виж целия пост
# 6
Ааа,само декларацията ли...Много съм зле,нещо не дочетох...Няма проблем тогава,на мен ми дадоха от там такава вчера,т.е. и те още не са ги подновили,и точно така ми казаха-по два месеца на ред и пишеш общо дохода за двата месеца...Извинявай,че не разбрах навреме Peace
Виж целия пост
# 7
Аз пък писах декларация, че не съм имала доход през изтеклата година.
Виж целия пост
# 8
Изтеглих декларацията от интернет, добавих си 6 реда за до края на годината и така я занесох.
Приеха ми я без проблем!
Виж целия пост
# 9
И аз си я изтеглих от нета, попълних си я и си я разпечатах, та само подписите ни бях с химикал, но нямаше проблеми - приеха ми я! За мен това беше много лек и елегантен вариант
Виж целия пост
# 10
Днес и аз  подадох декларация за детските, бланките наистина са старите, но няма проблем да се представят доходите само за 6 месеца, но само в случай че нямаш прекъсване на детските. И облекчението е, че вече само веднъж в годината ще се подават  Simple Smile
Виж целия пост
# 11
Видях бланки, където в 6 графи бяха поместени доходите за 12месеца. Мен лично ме накараха да ги пиша по двойки : април-май, юни-юли....
Виж целия пост
# 12
И аз си я изтеглих от нета, попълних си я и си я разпечатах, та само подписите ни бях с химикал, но нямаше проблеми - приеха ми я! За мен това беше много лек и елегантен вариант
И аз сега ще ходя за детските. Мерси за идеята да изтегля декларацията от Интернет. Това ми се струва най-чистия вариант - само дано в Социалното не са на друго мнение , както често се случва.
 smile3511 Mr. Green
Абе...нека да си имат изисквания, но ако можеше да дават и 2-3(и т.н.) пъти по-вече парички нямаше да е лошо.
Виж целия пост
# 13
Видях бланки, където в 6 графи бяха поместени доходите за 12месеца. Мен лично ме накараха да ги пиша по двойки : април-май, юни-юли....
И аз днес я свърших таз работа. При нас са от старите, но се попълват на ред по два месеца.
Да не си забравите кат мене удостоверението за раждане и л. карта - за справка.
Виж целия пост
# 14
Някой може ли да ми каже къде таочно от нета изтеглихте декларациите. newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия